2737
2739
عنوان

مادربزرگ عزیزم بی بی جون

837 بازدید | 36 پست
دلم برات تنگ شده بی بی
الان یک ساله که دیگه نیستی اما من شماره تو از رو گوشیم پاک نکردم
دیگه نیستی برات تلفن کنم و تو از اونور گوشی قربون صدقه من و بچه هام بری
هنوز پسرم با گریه بهم میگه مامان من دلم برای بی بی تنگ شده و من فقط میتونم اشکاشو پاک کنم
بی بی دلم برای دستای مهربونت تنگ شده برای قد خمیده ات تنگ شده
کاش بودی و وقتی دلم میگرفت میومد خونه ات تو برام از قدیما میگفتی
یادته همیشه نگران پسر کوچیکم بودی الان بزرگ شده ولی تورو یادش نیست تو زود رفتی
یادته اسمش برات سخت بود و اونو مونس دلم صدا میزدی
بی بی جونم خیلی دلم تنگه
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روحش شادباشه گلم
تسلیم نخواهم شد! زندگی می کنم...برای رویاهایی که منتظرندبه دست من واقعی شوند...من فرصتی برای بودن دارم پس ساکت نمی نشینم...می گذارم همه بدانندکه من با همه توانایی ها وکاستی هاشاهکارزندگی خودهستم.کافی ست لحظات گذشته رارهاکنم وبرای ثانیه های آینده زندگی کنم...چون رویاهایم آنجاست ومن فقط یکبارفرصت زندگی کردن رادارم.
2740
هنوز عیدا که مییاد من دلم میخواد بیام اول خونه تو اما نیستی تا بیام بغلم کنی و هرچی داری و نداری برام بیاری
اگه نخورم بهم بگی باهام قهری مادر
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
به فردا نمی اندیشم
تنها به کودکی چرخ و فلکها و سر سره ها
به حضور سبز عاشقانه ترین شعرها
به کودکیهایم که در تو متجلی ست می اندیشم

می اندیشم به این که چگونه زمان تا انتهای بودن رفت
وچگونه در خاطره ات گلها روییدند
وچگونه دگردیسی رهایی ست

خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا رحمت کنه تمام اسیران خاک رو.
پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر عزیزم دلم برات خیلی تنگههههههههههههههههههه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2706