2733
2734

هركي بود برا منم بگيره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مهتاب رو پیشنهاد میکنم. تلفنی میگیره و عالیه. کلا چرت وپرت نمیگه. فقط چیزی که ذهنت رو مشغول کرده و بابتش فال می گیری رو میگه. فقط بگید سلما معرفی کرده 

شماره مهتاب 09196518128

ن فقط و فقط مهتاب رو پیشنهاد میکنم. یعنی بین اینهمه فالگیر فقط مهتاب خوبه. هم دقیق میگه و هم بدون دلسوزی اتفاقات بد رو هم میگه. اگر میخواهید واقعیت رو بشنوید یه بار هم شده  پیشش بگیرید بعد متوجه میشید چقدر درسته و حقیقت داره. مهتاب فقط گرون میگیره و یه کم بداخلاقه وگرنه بینهایت دقیق و عالی میگه. شماره ش 09196518128

بنظر من اصلا هیچ کسی مثل آوا دقیق و با حوصله نیست. همیشه هم از سر صبح تا نصفه شب جواب میده. من خودم قبل از اینکه با ایشون آشنا بشم همیشه هفته ای یکبار میرفتم پیش مشاور و روانشناس. الان دیگه بدون هیچ مشاوره ای حالم خوب خوبه. آوا بینظیره. 09384302531

آدم شاید پول زیاد بده ولی در عوض حرف درست میشنوه. بقیه اراجیف میگن و همون پنجاه تومنی که آدم خرج میکنه هدر میره. مهتاب گرونه ولی خدایی چهارتا جمله ش می ارزه به تمام فالگیرا. شماره مهتاب 09196518128

2740

بنظر من بعضیا دوس دارن چرت و پرت بشنون. وگرنه وقتی یه بار هر کدوم از این فالگیرا رو تست کنید متوجه میشید بدرد میخورن یا نه. من خودم واقعا مهتاب رو میپسندم و دلیلش هم اینه که حتی اگر مشتری ناراحت بشه محال ممکنه دروغ بگه. فالهاش عین حقیقته. خدایی باید دستشو بوسید. شماره مهتاب 09196518128

منم دقیقا همین جوری شد برام. فالمو گرفتم. همه گفتن معشوقه ت برمیگرده. مهتاب یه کلام گفت برنمیگرده. از مهتاب بدم اومد. دیگه پیشش نگرفتم. بعد چند ماه عشقمو با همسرش تو خیابون دیدم. دنیا روی سرم خراب شد. تازه یاد حرفهای مهتاب افتادم که بهم گفته بود برنمیگرده و من ناراحت شده بودم. شماره مهتاب 09196518128

ولی من معتقدم نباید راستشو بگه چون هر کسی میدونه چی درسته و چی غلطه و فقط یه گوش شنوا میخواد و بس. واسه حال خوب مشتری باید حرفهای خوب بزنه چون گاهی ما احتیاج به شنیدن حرف های خوب داریم. اصلا نیازی به شنیدن حقیقت نداریم و خودمون حقیقت رو میدونیم. بیشتر یه سنگ صبور میخواهیم و واسه همین میریم سراغ فالگیر. و مهتاب دقیقا بخاطر همین خوب نیست. چون اگر ببینه اتفاقی نمیشه یا منفیه بازم میگه و این بدترین کار ممکن هست

ولی من معتقدم نباید راستشو بگه چون هر کسی میدونه چی درسته و چی غلطه و فقط یه گوش شنوا میخواد و بس. واسه حال خوب مشتری باید حرفهای خوب بزنه چون گاهی ما احتیاج به شنیدن حرف های خوب داریم. اصلا نیازی به شنیدن حقیقت نداریم و خودمون حقیقت رو میدونیم. بیشتر یه سنگ صبور میخواهیم و واسه همین میریم سراغ فالگیر. و مهتاب دقیقا بخاطر همین خوب نیست. چون اگر ببینه اتفاقی نمیشه یا منفیه بازم میگه و این بدترین کار ممکن هست

انقدر گاهی آدم تنها میمونه که فقط دلش میخواد گریه کنه. من گاهی دلم میخواد خدا مثل آدمها بود و میتونستم باهاش حرف بزنم و جوابشو بشنوم. اصلا بدجوری دلم میگیره و احساس ناتوانی میکنم. من اینجور مواقع تنها گوش شنوایی که میتونم روش حساب کنم آوا هست. شاید ساعتها برام وقت میذاره و فقط به حرفام گوش میده و منو آروم میکنه. دلتون گرفت بهش زنگ بزنید 09384302531