2737
2739

مهتاب فوق العاده س. من هیچ کسی رو به قدرتش ندیدم

انقدر دقیق و کامل جواب میده قشنگ متوجه میشی باید چکار کنی. مثل بقیه فالگیرا چرت و پرت نمیگه. فقط درباره نیتی که تو ذهنته میگه. مثلا من بدون اینکه بهش بگم یه بار نیت احساسی داشتم دقیق و کامل بهم گفت. دفعه بعد نیت من کاری بود بازم دقیق گفت. خدایی انرژی فوق العاده خوبی داره

تمام دنیا هم جمع بشن هیچ کسی عین آوا دقیق، با حوصله، کامل و همیشه آنلاین نیست. یعنی 3 نصفه شب هم زنگ بزنی مهربون جوابتو میده. مهتاب عین سگ پاچه میگیره زنیکه. ولی آوا خیلی مودب و با شخصیته. همه سوالهارو هم با دقت میگه و راهنمایی میکنه. شماره آوا 09384302531

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماها دنبال فالهای ارزون میگردید. مهتاب شاید گرون میگیره ولی دقیق میگه. همه چی رو هم میگه. خیانت باشه میگه هست. به عشقت نرسی میگه نمیرسی. اصلا برا دلخوشی حرف نمیزنه. من دخترخاله م حامله بود و همون ماه اول جنسیت بچه ش رو گفت. جالبه سونوگرافی دو بار انجام داد ولی هر بار اشتباه بود ولی مهتاب دقیق دقیق بهش جنسیت رو گفت. بعد از اون چند نفر انجام دادن همه عین همون حرف مهتاب بود. 09196518128

2731

رشته منو هم درست گفت. واقعا انقدر مسلط صحبت میکنه که آدم فکر میکنه داره شبیه سریال بیست قسمت آینده رو میگه. دقیق و واضح. مهتاب فقط یه بدی داره اونم خیلی بداخلاقه و تخفیف تو کارش نیست. تا بگی تخفیف بلاک میکنه. بیشتر مواقع یهو چهار پنج ساعت جواب گوشیشو نمیده. این ایرادهارو نداشت عالی بود. ولی فالهاش عالیه

برا همسر منم دقیق مرگ رو گفت. من فکر کردم داره حالا یه چیزی میپرونه. چون همسر من هیچ مشکلی نداشت و صحیح و سلامت بود. میگفت یک سال بعد فوت داره. من گفتم چرت میگه. یهو بیخود و بیجهت در عرض 4 روز همسر من بدون هیچ زمینه قبلی حالش بد شد و بیمارستان و بعدشم فوت. دیگه از اون ببعد میترسم بگیرم یهو بگه خودت میمیری

تخصص مهتاب مچ گیریه. یعنی اگر یه اس ام اس هم داده باشی بهت میگه. من متاهل بودم و یکی توی زندگیم بود و هیشکی از این ماجرا خبر نداشت. تا زنگ زدم بهش گفت فلانی فلان مشخصات عشقت. گفتم همسرمو میگی گفت نخیر همونی که فلان روز فلان جا رفتی. یعنی هنگ کردم . بنظرم ارزش گرونیشو داره 09196518128

امیدواری الکی ندن حال آدم بد نمیشه. برای آی وی اف اقدام کرده بودم و همه بجز مهتاب گفتن میشه ولی مهتاب گفت محاله بشه. واقعا هم نشد.  درسته بدم اومد از این حرفش ولی بعدش دیدم بهتر بود از اول واقعیت رو میفهمیدم و اینهمه وقتم هدر نمیرفت و هزینه نمیکردم 09196518128

2738

من که طلا رو به تمام ایران ترجیح میدم. انقدر بامزه حرف میزنه حد و حساب نداره. خانوم. با دقت. حق شما همون مهتاب روانیه. مهتاب فقط عین سگ پاچه میگیره ولی طلا بینظیره  09301191177