2733
2734
عنوان

نگرانی من برای دخترم

581 بازدید | 58 پست

امروز دخترمو برای پیش دبستانی ثبت نام کردیم اما نگرانم دو تا تاپیک هم در این باره زدم باز هبه نتیجه نرسیدم مشکل اینجاست که دخترم روحیه اش خیلی داغونه هر چیزی که براش میگیریم براش ی چند ساعتی عزیزه بعد دلو رودشو میاره بیرون نابودش میکنه خیلی تو خونه احساس تنهایی میکنه همش میخواد بره بیرون روزها به بهانه دستشویی س از کوچه در میاره شبها هم تا دیر وقت بیداره خواب نداره برای همین توی این شرایط ثبت نامش کردیم گفتم شاید حال روحیه اش بهتر بشه روحیه اش باز بشه اخلاقش خوب شه حالا کار درستی کردم یا نه موندم نمیدونم جکار کنم بعضی ها میگن تو این شرایط نفرستش اما من برای این جیزهایی که گفتم میخوام بفرستمش که روحیه اش خوب بشه عزیزان بهم بگید چکار کنم ممنون ازهمگی.🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گناه داره طفلک .ولی خب من بودم یه جوری تو خونه سرگرمش میکردم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

دخترمن هم فضوله.میخام مهرماه بفرستمش مهدکودک😑.همه میگن ن ولی بخدا خسته شدم.حداقل بره باشخصیت تر بشه منم ی کم ارامش بگیرم

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2738
2706