2733
2734
عنوان

نگرانی من برای دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست
برای پسر منم گفتن ما درس رو میدیم بهشون و دیگه بقیه اش آنلاین.۱۸ نفرن تو یه کلاس.میترسم

تو کلاس دختر من هرمیز واسه یه نفر همه ماسک زده بودن..تعدادشونم کم بود

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته تاسه روز دیگه به همه ی دانش آموزان سیم کارت میدن تا برنامه ی شاد ونصب کنن

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2731
چرا عزیزم؟؟؟؟؟؟

ازشانسش پایه ی اولش و بایدانلاین بخونه......من ن وقتشو دارم نه اینکه معلمم 

عزیزم دختر منم همینجوره میدونم سخته ولی میشه عزیزم 

نمیشه میدونم.خداروشکر زرنگه دخترم ماشاءالله....ولی پایه بایدقوی باشه....

خداحفظ کنه گلدخترتون رو عزیزم میفهمم چی میگی ولی اگه جدی باشی حتی میتونی بهترین معلم برای دختر ماهت ...

ب امیده خدا

فقط باید جدی بگیری موقع درس کار کردن انگار مامانش نیستی معلمشی

خمخانه یه خط کش میگیرم دستم مقنعه و مانتو میپوشم اگه دیدم دخترم بازیگوشی میکنه میکنه میگم فردا اولیاتو بیارمدرسه...

عزیزم باور کن من و خواهر برادرام همه تحصیلکرده ایم من خودم مدرس دانشگاهم .خواهرم روانشناسه .همسرم مهندسه ...والا  هیچ کدوم از خخانواده نوه هارو ثبت نام نکردیم چون جون بچه از تحصیل مهم تره همونطور که دکتر هاشمیان میگفت رییس بخش کرونای مسیح دانشوری میگفت یه مرگای زجراوری از کودکان دیدیم که نفرستید بچه هاتونو. چون عوارض بعد کرونا و سندرومش حتی اگه نجات پیدا کنی از خودش بدتره

روانشناسی کودک
تو کلاس دختر من هرمیز واسه یه نفر همه ماسک زده بودن..تعدادشونم کم بود

عزیزم حتی اگه دو نفر هم باشن یه کلاس الوده میشه. تا دو متر عطسه کودک میپاشه اون بچه روزی ۲۰۰ بار یه ماسکش دست میزنه بعد دستشو میماله به دستگیره در اون وقت دختر شما دستشو میزنه به دستگیره حواسش نباشه دستشو بزنه به ماسک کارش تمومه خدایی نکرده

روانشناسی کودک