2752
2734

من شاغلم و تحرک ندارم ولی کار خونه و اشپزی و بچه داری به راهه همیشه و خیلی اهل نظافت هستم تو خونه خلاصه اینکه من وزنم دوساله استپ شده ۶۶ پایین تر نمیام هرکاری میکنم قدم ۱۶۳ هس همسرم چند وقته میگه خانمیه توپولم حرصم میگیره هرکاری میکنم لهنتی پایین نمیاد اخه چراا به نظرتون تیرویید دارم اخه جدید خیلی ریزش موهم گرفتم ولی بگم پرخورم نیستم اصلااا خواهشا داروی گیاهی که نتیجه گرفتین بگید هرچند بعید میدونم 😢😢😭😭😭

خوبی که

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وزنت استپ کرده باید به بدنت شوک بدی ،گوگل سرچ کنه رژیم استپ وزن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
بخدا پرخور نیستم کلا به کم غذایی معروفم ولی ما بلغمی هستیم فقط به سمت چاقی پیش میریم حتی با اب خوردن ...

ورزش رقص عرق کنی .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم ....