2733
2734
عنوان

خونریزی در هفته های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 108777 بازدید | 50 پست
صدف جون اصلا نگران نباش منم ماه اول اینطوری بودم یه موقع ها به قدری زیاد بود که از نوار بهداشتی استف ...

سلام جانم خسته نباشی من بعد از پریودیم خون ریزیم قطع نشده بعد از ۲۰روز رفتم دکتر میگه بارداری مگه میشه همچین چیزی 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جانم خسته نباشی من بعد از پریودیم خون ریزیم قطع نشده بعد از ۲۰روز رفتم دکتر میگه بارداری مگه می ...

سلام منم شرایط شمارو دارم دقیقا ۱۵ روزه پریودم قطع نشده ، شما بارداریتون خوب پیش رفته؟؟؟؟من الان بتام ۵۰ ، ممکنه بره بالاتر؟؟؟ 

خدا جون همه چی رو سپردم به خودت
سلام منم شرایط شمارو دارم دقیقا ۱۵ روزه پریودم قطع نشده ، شما بارداریتون خوب پیش رفته؟؟؟؟من الان بتا ...

نه عزیزم واسه من خارج رحمی بود و دفع شد با مصیبت بسیار بتای من ۳۴۰بود خیلی خیلی کم میرفت بالا 

نمیدونم عزیزم حتما برو زیر نظر دکتر و سونو داخلی انجام بده خدایی نکرده خارج رحمی نباشه

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
سلام مامان جان خدا رو شکر که بچه تون سالمه. بعد کلی استرس بهترین خبر می تونه باشه. من هم بعد هر خون ...

سلام ببخشید شما که اون سالی باردار بودید خون ریزی شدید داشتید علائمتون چی بود

سلام عزیزم منم از اول بارداری تا ماه نهم فقط خونریزی داشتم هر روز اورژانسی میرفتم بیمارستان دکترا می ...

سلام دوستان من دو دوره قرص ال دی خوردم سه چهار روز بعدش پریود شدم ولی مثل قبل نبود من همیشه هشت روزه بودم ولی این دفعه ای 6روزه بود و کم و قهوه ای رنگ ی چیزی بین لکه بینی و خون ریزی بعد روز ‌‌14پریودم که تخمک گذاریم بوده اقدام داشتیم و20ام سیکلم خونریزی شدید داشتم تا سه روز و روز چهار هم لکه بینی بعد قطع شد شد نفخ شدیییییییید سوزش معده وتهوع ی کوچولو اونم زمانی که گرسنمه بعد غذا هم یکم حالت تهوع دارم ،ضعف و گرسنگی شدییید هر دو ساعت باید ی چیزی بخورم و دندون درد دارم ب نظرتون منم حامله ام؟! راستی 22سیکل بیبی زدم منفی شد..

الان من یکم پریود شده بودم انگاری بعد دوباره بیست سیکلم خونریزی شدید داشتم تا سه چهار روز الان دوباره کی پریود میشم ایا مثل قبل کع پریودم سی روزه بود باید صبر کتم یا مبنارو بزارم که بیستم پریود شدم چهار روز چیکار کنم؟؟؟ 😭😭😭😭😭

2740
من توی از هفته 13 تا هفته 20 باردراریم خونریزی شدید داشتم که هیچ کس مید نداشت بچه بمونه اما موند و ...

خونریزیتون چ حد بود چی استفاده کردی خوب شدی منم الان 11هفته هستم خون دیدم بهم شیاف داد میترسم

خونریزیتون چ حد بود چی استفاده کردی خوب شدی منم الان 11هفته هستم خون دیدم بهم شیاف داد میترسم

انوکسا ندادن  .البته    تو بارداری طبیعیو نمیدونم   ولی اکثرا خونریزی دارن  میگن هماتوم   ولی به دکترت بگو  که خونریزی داری

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
انوکسا ندادن  .البته    تو بارداری طبیعیو نمیدونم   ولی اکثرا خونریزی دارن   ...

اخه من تو ماه سومم ی دفعه خون بیاد والا الانم دکتر نیست تا شنبه فعلا بیمارستان شیاف داده میترسم 

خونریزی من از پریود خیلی ببشتر بود من استراحت مطلق شدم به همرا شیاف پروژسترون

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
سلام، خانوما تو رو خدا راهنماییم کنید من الان 9هفته و چهار روز باردارم امروز بدون هیچ دلیلی، به خونر ...

متاسفانه منم امروز تو ۹هفته وچهار روز افتادم رو خونریری نمیدونم بچه میمونه یا نه

2706