2733
2734
عنوان

پشمام از بالا رفتن سنم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 101 پست
منم خرداد ۴۰ ساله م تموم میشه 🥰اصلااا باورم نمیشه  بچه که بودم از ۴۰ سالگی اینقد میترسیدم فکر ...

متولد خرداد 63?

حاصل زندگیت چیه عزیزم؟شغل تحصیل و بچه؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

برا منم سواله چرا تا 18سالگی جونم درومد تا بزرگ بشم بعدش مثل برق و باد گذشت ماه بعد 35 سالم میشه ولی هنوز تو 25سالگیم گیر کردم خودمو تو اون سن و سال میبینم وقتی یادم میوفته سنم رو تعجب میکنم. انگاری آدم میوفته تو سرازیری

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا تو ۱۸ سالگیم موندم دلم میخواست برگردم اون روزا

سی رو رد کنی تو بیست بیست و پنج گیر میکنی

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2728
من کلا تو ۱۸ سالگیم موندم دلم میخواست برگردم اون روزا

منم

من خیلییی بیخود گذروندم روزارو 

تو فکر خیلی چیزا بودم 

اونطوری مث خیلیا نرفتم تفریح سفر 

تو چی؟تفریح اینا نرفتی ؟

چیکار کردی این مدت؟

منم من خیلییی بیخود گذروندم روزارو  تو فکر خیلی چیزا بودم  اونطوری مث خیلیا نرفتم تفریح ...

تو چندسالته؟

من دوسال کرونا که اصلا نفهمیدم چی شد همش خونه بودم 

دو سال بعدشم تقریبا میشد گفت بطالت گذشت

یعنی روزای مفید هم داشتم ولی در برابر روزای بیخودم خیلی کمتر بود

مثلا از ۳۶۵ روز سال میشه گفت راحت ۲۵۰ روزش رو هرسال بیهوده میگذرونم

کارای مفیدم طی پنج سال گذشته اینا بودن:ارایشگری یاد گرفتم،کتاب خوندم،زبان رو تازه شروع کردم،کار با اینستاگرام رو تجربه کردم حتی پول هم در اوردم.شاید باورت نشه تو این پنج سال فقط همینارو انجام دادم بقیش پوچ بود

ب نظرت چیکار کنیم که راضی باشیم بعدا حسرت نخوریم

اینکه بخاطر هر چیزی و هر حرفی عصبانی نشیم حرص نخوریم 

الان خنده م میگیره من چقددد ساده بودم که از حرف مادرشوهر خواهر شوهر ناراحت میشدم 😆میگم واقعا حیف عمرم نبود ؟

سعی کن خیلی چیزا رو نبینی خیلی حرفا رو نشنوی و از کنارش رد بشی

بنظرم درس خوندن یا یاد گرفتن یه هنر که باعث بشه به درآمد برسی واقعا عالیه 😍یعنی اصلا ازش غافل نشو 

حتما حتماااا ورزش کن یعنی جزو روتین زندگیت باشگاه رفتن باشه 

به پوستت و سلامتیت خیلی اهمیت بده

2740
متولد خرداد 63? حاصل زندگیت چیه عزیزم؟شغل تحصیل و بچه؟

آره عزیزم 

من ۱۹ سالگی ازدواج کردم خیلی زود بود ولی خب اتفاق افتاد دیگه 

یه پسر ۱۵ ساله دارم 🥰ارشد مدیریت دولتی و کارشناسی ادبیات خوندم ولی شاغل نیستم 

قبلا که وضعیت بورس ایران خوب بود فعالیت میکردم درآمد خوبی هم داشتم ولی خب دیگه بورس نابود شد متاسفانه 

یه دوره آموزشی فارکس شرکت کردم ببینم ایشالا میتونم کاری کنم یا نه 😅😅😅

تو چندسالته؟ من دوسال کرونا که اصلا نفهمیدم چی شد همش خونه بودم  دو سال بعدشم تقریبا میشد گفت ...

با اینستا پول دراوردی؟تبلیغات؟

منم۲۳ سالمه

منم اصلا نفهمیدم چی شد 

حتی هنر جدیدی یادنگرفتم فقط دانشگاه رفتم اونم یکم بعد کرونا

بذار بشه ۴۰ ساله ت بعد دود از سرت بلند میشه که ای واااای چقد زود ۴۰ ساله شدم  یعنی باورت نمیشه ...

دقیقا من چند روز دیگه تولد ۴۱ سالگیم هست

فقط درگیر  بچه و بچه داری و زندگی هستم

هب پیر شدیم رفت

2706