2733
2734
عنوان

پشمام از بالا رفتن سنم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 101 پست
چی بگم والا خییلی تنبل شدم واسه کنکور ثبتنام کردم هنوز چیزی نخوندم گوه زدم تو زندگیم

ولش کن،من میخوام حسابداری بخونم دولتی 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
با کنکور؟؟ چجوری دولتی؟ تو این چن سال چیکار میکردی کنکوری بودی یا اصلا این چن سال نرفتی دانشگاه

من فکر کنم تا ۱۴۰۱ کنکور دادم اخرین بار هم باز بهداشت عمومی قبول شدم ولی نرفتم دیگه کنکور ندادم الانم میخوام اگر امکانش هست با سوابق برم حسابداری اگر نیست حسابداری ازاد میرم یا حقوق ازاد

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
من فکر کنم تا ۱۴۰۱ کنکور دادم اخرین بار هم باز بهداشت عمومی قبول شدم ولی نرفتم دیگه کنکور ندادم الان ...

چقدددددررررر شبیهیم منم تا ۱۴۰۱ کنکور دادم 

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
چقدددددررررر شبیهیم منم تا ۱۴۰۱ کنکور دادم 

اینجا از دیشب تاحالا خیلیا شبیهم بودن😂من دیگه از کنکور خسته شدم امسال و پارسال شرکت نکردم 

اینجا از دیشب تاحالا خیلیا شبیهم بودن😂من دیگه از کنکور خسته شدم امسال و پارسال شرکت نکردم 

امضات دقیقا حال و روز منم هس

من ۱۴۰۱ کنکور که دادم نتایج اومد رفتم دوره دیدم رفتم سرکار 

۱۴۰۲ کنکور ندادم از کارم هم اومدم بیرون بلکه ۱۴۰۳ بخونم اونم که هیچ

امضات دقیقا حال و روز منم هس من ۱۴۰۱ کنکور که دادم نتایج اومد رفتم دوره دیدم رفتم سرکار  ۱۴۰۲ ...

وایی دقیقا

منم دوره ارایشگری خیلی دیدم

دوره اموزش اینستاگرام هم دیدم

تو دوره چی دیدی؟

بیخیال کنکور شو پشت هم کنکور دادن هیچ فایده ای نداره 

من میخوام برم دانشگاه تا لیسانسم فقط میخوام از زندگیم لذت ببرم و کارایی که دوست داشتم انجام بدم ولی کنکور مانع میشد رو انجام بدم بعد از لیسانس اگر دیدم به رشتم علاقه مندم که خوب میخونم ازمون استخدامی میدم اگر دیدم این رشته برای من نیست خب دوباره کنکور میدم

وایی دقیقا منم دوره ارایشگری خیلی دیدم دوره اموزش اینستاگرام هم دیدم تو دوره چی دیدی؟ بیخیال کنک ...

نه خب دیگه که پشت کنکور نمیمونم  دوره دستیاری رو دیدم 

شرایط معدل و... هم هرسال تغییر میکنه

نه خب دیگه که پشت کنکور نمیمونم  دوره دستیاری رو دیدم  شرایط معدل و... هم هرسال تغییر میک ...

خب این ۶۰ روز هم بشین بخون دیگه تموم شه بره پی کارش