2737
2739
خدا دو تا پسر دسته گل بهم داده
اولش که میگفتن یکی بس بود چرا دوتا کردی
حالا هم همش بهم میگن بیچاره بدبخت پسر میزاره میره یه دختر بیار
امروز کلی گریه کردم چرا دلمو می سوزونن
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
خخخخخ ببخشین ولی الان اینو داشتم میخوندم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=554613&PageNumber=3
ای جمله بیکسان عالم را کس یک جو کرمت تمام عالم را بس من بیکسم و کسی ندارم جز تو یارببببب تو بفریاد من بیکس رس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=554613&PageNumber=4
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2731
مریم بانو اصلن به حرف دیگران گوش نده منم دو تا پسر دارم روزی خدا رو صد هزار بار شکر می کنم ،منم دختر دوس داشتم نداد خدا ولی الان برا این دو تا دسته گل شکره خدا رو می کنم
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
وااااااااااای چه جالب الان یه خانمی تاپیک زده بود بچه سومشم دختر شده خیلی ناراحته همه بهش سرکوفت میزنن شما هم که اینجوری یعنی هر جوری باشی یه چیزی میگنا .عزیزم منم همیشه آرزو داشتم دوتا پسر داشته باشم اینکه خیلی خوبه الانم یه دونه دارم بعضی وقتا که مادر شوهرم میگه یه دخترم بیار میگم یه وقتی اگه خواستم بیارم دوست دارم اونم پسر باشه.
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
2740
هرکی هرچی داره میگن چرا اون یکی رو نداری؟؟
به حرف مردم به هیچچچچچ عنوان توجه نکن
تو باید دوسشون داشته باشی که داری
ای جمله بیکسان عالم را کس یک جو کرمت تمام عالم را بس من بیکسم و کسی ندارم جز تو یارببببب تو بفریاد من بیکس رس
وا کی گفته پسر میزاره میره..شوهر من انقدر هوای خانوادشو داره....

خواهر شوهرتم با عرض معذرت زر زده..اعصاب آدم خرد میشه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
والا طرف دختر زا هست یه میزنن توی سرش که چرا پسر نمیاری
حالا که شما پسر دار هستی اذیتت میکنن

شما هم بگو من دیگه بچه نمیخوام . عشقم همین دو تا پسرام هستن میخوام با موفقیت بزرگشون کنم .
سه زن زیبا در دنیا وجود دارد :
مادرم , تصویرش در آینه , سایه اش
دهن مردمو نمیشه بست..به خواهر شوهرت میگفتی به داداشت بگو پسر و دخترشو اسی داداشت تعیین میکنه...نه من..خخخخخخخخخخخخ
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2706