2737
2734

ی همکار آقا دارم که ی سری به خاطر خیریه به من پیام داد که اگر کمک مالی داری به این بچه مریض که واسش پول جمع کردیم کمک کن واسش ی مقداری پول فرستادم که کار خیری کرده باشم. سری دوم که این همکار به من پیام داد گفت پسرم بیمارستان بستریه دستش از سه جا شکسته اگه ممکنه صبا جان یک هفته به من پول قرض بده حقوق بگیرم بدم بهت‌. منم بهش قرض دادم ولی به همسرم نگفتم. ینی مورد خاصی نبود رو حساب همکاری بهش پولو دادم‌ و اونم بگردوند. توی شرکت ما همه به اسم کوچیک همو صدا میزنن در حالیکه من توی پیامام ایشونو به فامیلی خطاب کردم. حالا همسرم پیاماشو دیده و خیلی ناراحت شده. البته الان دیگه بخشیدم. سوالم اینه که خیلی کارم بد بوده به اقای همکار پول قرض دادم به همسرم نگفتم؟ من فقط رو حساب کار خیر خاستم کارش راه بیفته. الان همسرم میگن نباید پنهان کاری میکردی ازم

من بودم به همسرم میگفتم

هرچند همسر ندارم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کلا بکو این چیزا رو ، شاید توهم بودی دلخور میشدی که چرا به همکار خانومش پول قرض داده به تو نگفته 

ادم افکار منفی میاد سراغش گاهی

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2740
2706