2737
2734

سلام 

مامانای که امسال بچه پیش دبستانی دارن و بخاطر کرونا ثبت نام نکردن بچه هاشون مدرسه 

میشه بیاین اینجا در کنار هم از کارهای که میخوایم برای بچه ها انجام بدیم بگیم  

در کل مثل یه گروه کلاسی باشه که بتونیم از هم ایده بگیریم و در کنار هم باشیم 

🥰🥰🥰

من ثبت نام کردم ولی نمیفرستم کتاباسو از مهد میگیرم خودم کار میکنم سه روز در هفته هم مربیش میاد خونه خصوصی کار میکنه باهاش

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ثبتنام نکردم.تو راهیم مهر بدنیا بیاد ان شاءالله تازه برسیم به پیش دبستانی اولی😅

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728
عزیزم اسم کتاب هاش چی هست ؟!

نمیدونم خود مهد میده همون کتابایی که اموزش و پرورش میده

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2740