2737
2739
سلام د وستای گلم ...........من در هفته 37 بارداری به سر میبرم..........احساس می کنم شوهرم خیلی بهم بی توجه شده.........اصلا مثل سابق بهم محبت نمی کنه...بهم نزدیک نمیشه و... انگار احساس و غریزه ای نداره!!!!!!!!! من خیلی بهش وابسته هستم و خودشم این موضوع رو میدونه. میگه به خاطر بارداری تو من اینجوری شدم ............اعصابم از دستش بهم ریخته شما بگید چیکار کنم؟
عزیزم بالاخره توی دوران بارداری به مردا هم سخت میگذره چون رابطه جنسی مثل قبل نیست و شور و حال قبل نیست ..تو هم که الان ماههای اخری ...پس درکش کن انشالله بعد از زایمانت یه وقت اساسی براش بزار .بوسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز دلم تو به خاطر بهم ریختن هورموناااااااااات که یه چنین احساسی رو داری من هم چون خیلی عاطفی بودم یه چنین حسی رو داشتم که اشتباهه سعی کن دیدت رو عوض کنی
آدمهای دنیای من!

فعل هایی را صرف میکنند که برای شان صرف داشته باشد...
2740
مامان مهربون، نگران نباش، شوهر خواهر من که از ماه چهار کلاً تعطیلش کرده بود، از بس واسه نی نیشون میترسید، اونم میبینه حالا شیمکت کلی بزرگتر شده، فکر میکنه اگه این روزای آخری کاری بکنه ممکنه خدایی ناکرده اتفاق بدی بیافته، استرسش طبیعیه
ولی شوهر من حرفی نمیزنه اگه من بخوام برم مثلا توی ماه پیش با مامان و خواهرم رفته بودیم 1 هفته ای مسافرت شوشو هم هیچی نگفت
آدمهای دنیای من!

فعل هایی را صرف میکنند که برای شان صرف داشته باشد...
مارال جون من تو بارداری از بوی مواد آرایشی متنفر شدم وقتی میخوام آرایش کنم دل و رودم میخواد از حلقم بیاد بیرون..........نمی دونم چیکار کنم ..........برا زندگیم میترسم.............یعنی بعد از زایمان شوهرم مثل سابق میشه؟
2706