2733
2734
دختردو ماهه ام دائم گریه میکنه و همش نفخ داره... کمک کنید مامان گلا... همش گاز دفع می کنه و شکمش صدا میده. تا بیداره هم دائم گریه... دیگه دارم از دستش دیوونه میشم! بچه ی این مدلی داشته کسی؟ کی خوب شد؟ راهی هم واسه درمان اساسی هست؟ گریپمکیکسچر و کولیکز و عرق نعنا که جواب نداد! جواب بدین تو رو خدا! صبح میام میخونم
پسر منم اینطوری بود
تمام این شربتهایی که کفتی به بسر منم بی تاثیر بود
اما شربت هرباکر واسه پسر من معجزه کرد حتما بکیر و امتحان کن
داروخانه ها دارن روی شیشه ش هم نوشته شربت زیره سبز وسیاه و ترنجبین

یه قطره هم هست به اسم bio gaya یکمی کرونه تقریبا ٨٠ تومنه اونم میگن واسه بچه های کولیکی خوبه

ولی بنظرمن اول هرباکر رو امتحان کن ارزونم هست
فقط رفتی داروخانه بگو هرباکر واسه دل درد میخوای
چون یه هرباکر هم هست که مال سرماخوردکیه
ایشالله که توام جواب بگیری
اروم با روغن زیتون دور نافشو ماساژ بده مثل عقربه ساعت
خیلی اذیت کرد ببرش بیرون با ماشین تا خوابش ببره
حتما باد گلوشو بگیر
تا دو سه هفته دیگه خوب میشه شبا راحت میخوابه زود میگذره تحمل باید کرد
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش دکتر شاید دارو جدید بده.
با روغن بادام شکمش ماساژ بده
خودتم هر روز عرق نعناع بخور. چیزابپی نفخ دارم نخور.
اروغشم حتما بعد هر بار شیر خوردن حتما بگیر.
تو مرا یاد کنی یا نکنی...باورت گر بشود یا نشود.....حرفی نیست...اما....!نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست.
2742
برادر زاده منم اینجوری بود
شربت دیفن هیدرامین براش معجزه کرد
از سه ماهگی خورد دیگه الانم که سه سالشه خوابش تنظیمه تنظیمه
بستگی به خودت داره چجوری با این شربتها خوابشو تنظیم کنی
نازنین رقیه گلم 12/9/92ساعت20/38 دقیقه دنیای منو باباشو قشنگ کرد خوش اومدی مهربون
منم پسرم اینجوری بود، هیچی هم جواب نمی داد.
ولی به توصیه یکی از آشناهامون بهش قطره دایمیتین دادم، دیگه راحت شدم!
حتما تاوشش ماهگی هم ادامه بده.قطرشدهم گیاهی، عوارضی هم نداره!
داروخانه ها دارن، ایشالله دختر تو هم خوب بشه!
میدونم خیلی سخته.چون خودمم تجربه کردم.این دکترا هم اصلا چیزی نمیدن!
Lilypie Pregnancy tickers
عزیزم دختر من هم همینجوری و هیچکدوم از دارو ها تاثیر آنچنانی نداشت. فقط قطره بیوگایا بود که اونم یک کمی بهترش میکرد. تا سه چهار ماهگی اینجوری بود کم کم خودش خوب شد. راهی نداره و باید تحمل کنی.رفکر کنم واسه همین دکترها دارو نمیدن! منم دقیقا همینجوری بودم کلافه و بیخواب!
2740
پسر من هم همینجوری بود و 100 تا دکتر بردمش و همشون متفق القول میگفتند باید صبوری کنی نه گریپ میکچر نه کولیک از و نه حتی بایاگایا آرومش میکرد
4وقتی هم 4/5 ماهش شد همه درداش آروم شد

یه فیلم از دکتر طب سنتی دانلود کردم که می گه همه چیز به تقضیه ی مادر بستگی داره چیزهای نفاخ که می خوری بچه اذیت می شه حتی شیر ماهی کاهو خیار و گوجه هم نفخ داره. می گفت مادر روزانه بذر رازیانه و زیره سبز را دم کنید و روزانه فکر کنم روزی 3 الی 4 بار بخور حالا فیلمش را برات لینکش را می زارم خودت گوش کن دقیقش را
سلام

مامانهای عزیز تا حالا شده بخواهید کودکتون کنارتون باشه ولی با شما کاری نداشته باشه ؟

خیالتون راحت باشه که به کودکتون حسابی داره خوش می گذره و خودتون با خیالی آسوده کتابی ، روزنامه یا مجله بخوانید یا حتی در اینترنت دنبال مطالب مورد علاقتون باشید ؟

برای کامل شدن این فراغت فنجانی چای بنوشید؟

اگه واقعا دنبال چنین فرصتی هستید به باشگاه کودک تماشا یه سر بزنید.

آدرس : شهرک غرب ، بلوار فرحزاد ، خیابان طاهرخانی ، پلاک 61 ، برج تماشا ، باشگاه کودک تماشا

تلفن : 22374857

وبسایت :http://www.tamashakidsclub.com/