2733
2739
سلام
من یه دختر 8 ماه دارم و از اخراین ماه باید برگردم سرکار!
امایه مشکل بزرگ دارم و خواب دخترم هست و فقط و فقط باید شیر من رو بخوره تا بخوابه! هرچند که شیرخشک هم میخوره اما تنها روش خوابیدنش خوردن شیر من هست!
کلی تلاش کردم یادش بدم روی پا بخوابه ، جز گریه شدید چیزی نصیبم نشد و در آخر تسلیم شدم.
اینم بگم به هیچ وجه پستونک نمیخوره !
قبلا 3-4 ماه پیش که پستونک میخورد روی پای من یا هر کس دیگه ای میخوابید ! اما الان اصلا پستونک نمیخوره !
لطفا اگه تجربه دارید کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بچه رو که از شیر خودتون بگیرین به شیر پاستوریزه عادت می کنه مال من حداقل اینطوری بود الان شیر پاستوریزه می خوره مرتب تا از شیر خودم نگرفتمش نمی خورد - اونم فقط با شیر خودم میخوابید
منم با ماربان موافقم الان 4 روزه که دخترم رو از شیر کرفتم و راحت میکیره میخوابه و اصلا با خوابش مشکل نداره
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2740
عزیزم پسر من هم دقیقا همینطور بود و من هم از شروع نه ماهگی رفتم سر کار . مامانم براش شیر خشک درست میکرد در بغل خودش یا در حالت به پهلو دراز کشیده بهش میداد .آروم آروم میخورد و میخوابید. فقط یک دو هفته اول براشون سخته بعد عادت میکنن. بعدش گاهی هم روی پا میخوابید.

موفق باشی. نگران نباش.
خب من یه راه دارم که جواب داد
البته من پسرم رو بیست ماهگی عادت دادم که با شیر خوردن نخوابه ( شیر خودم ) چون دیگه باید کم کم از شیر می گرفتمش و اول باید این مرحله رو حذف می کردم
من پسرم رو حسابی سیرش می کردم بعد یه پر سیا هم چسبوندم سر سینه ام ... موقع خواب که می خواست پر سیاه که میدید از خوردن صرف نظر می کرد و من حدود دو ساعت براش حرف میزدم یک سره یعنی فکم رسما درد می گرفت
یک نفس حرف میزدم و قصه می گفتم و چیزایی تعریف می کردم که دوست داشت بهش مهلت نمیدادم ذهنش سمت شیر خوردن بره بعد از وراجی من خسته می شد و می خوابید
بعد از چند روز عادت کرد .. البته نینی شما کوچیک تره نمیدونم این روش جواب میده یا نه ... ولی پسرم که کوچیک تر بود وقتی پیش مامانم میذاشتم مجبور می شد می دید من نیستم می خوابید
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !
سلام

تاب بهمدلی که بچه بتونه توش راحت دراز بکشه؛ وصل کردیم تو خونه،خیلی کمک کارم شد حتی باعث میشد دخترم بیشتر وراحتتر بخوابه

(گهواره نه هاااا و یا تخت هایی که تاب میخورند هم نه ....)

""تاب که قشنگ میرفت ومی اومد""
خیلی بچه ها دوست دارن... هر بچه ای هم که خونمون میاداونو دوست داره وتوش راحت میخوابه...
عزیزم منم دقیقا این مشکل رو داشتم.اولا که خود بچه خیلی جالب توی ماههای 10 تا12 روش خوابشو عوض میکنه دوما سعی کن بیشتر با کسی تنهاش بذاری تا خود بچه راهشو پیدا کنه.البته زحمت دیگرانه!!!!!
از همه دوستان ممنون از راه حلهایی که دادید،
دارم دونه دونه امتحان میکنم ببینم چی میشه؟
serentipityجان مدل تابتو میگی خانمی؟
من دیشب رفتم بگیرم اصلا این مدلی که میگی رو ندیدم!
میشه اسم برندشو بگی؟
به هر حال از همدردیتون ممنون!
برام دعا کنید.
2706