2733
2739
عنوان

از فنگ شویی چی میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541571 بازدید | 1135 پست
پرسیدم از کسی ک مدرس فنگ شوییه گفته تنه درخت چون خشکه و ریشه برگ نداره خوب نیس اکواریومم گفته خوب ...

تمام مدرسین فنگشویی در مورد تاثیر عالی آکواریوم گفتن...حتی خانم مهشید رئیسی هم دارن...

با حرف اخرتون مخالفم...مثلا اینه خیلی خوبه درمانگر هست ولی نباید تو بخش جنوب و جنوب غربی و شمال شرقی نباید باشه...جهت ها مهم هستن عزیز که چه وسیله ای میزارید

یا امام حسین این دیگه چه تاپیکیه؟؟ مگه میشه توی یک کامنت انقدر زیاد کلمه نوشت؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😐

بله؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
یا امام حسین این دیگه چه تاپیکیه؟؟ مگه میشه توی یک کامنت انقدر زیاد کلمه نوشت؟؟

منم هنگیدم 😅 نظر تک تک افرادو اورده🤯

من برا پایان نامم اینقد وقت نزاشتم اسی دمت گرررم واقعااااا

راستی ارتفاع اکواریومت چقدره؟

۱۲۰در ۸۰

چندجا اکواریوم ب مدت چندماه میچرخوندم اگ  اون موق جهتارو هم بلدنبودم حداقل یکیش جهت درست بوده

ضمم اینکه ی اکواریومم تومحل کارش گذاشت 

محل کار دوتامون بود مابخاطز اون کار مهاجرت کردیم کلی هزینه کردیم و زحمت کشیدیم تاقبل اکواریومش خیلی خوب بود بعدش تمامی روسای سازمان چپ کردن حتی کسایی ک التماس میکردن قبول کنیم کارشونو هنوز ک هنوز بعدیکسال هنوز تسویه نکردن کلیم ضربه اعتباری زدن ازون بدتر ماهیا الکی الکی میمردن چندباری دو س تا اکواریومی صحبت و خواهش کردیم اومدن بررسی میگفتن هیچ نقصی نداره درست دارین مراقبت میکنن.مخصوصا ماهیارو میدیدیم باردار میشن زاد ولدشو نه 

براب ما ک خوب نبود.تنه درختامم ده ساله دارم چندتاخونه عوض کردم تازه فهمیدم حتی مشکلات خانوادگی خودمم ازونابوده نماد بی ریشگیه ما درختو ب برگ و شاخ و ریشش میشناسیم تنه خالیش برا من خوش یمن نبود اگ بهت بگم ی عالمه گلدون داشتم الان یدفه یادم اومدک روی همین درختامیذاشتم بعنوان میز شاید باورت نشه همشون پرپر میشدن ریشه نمیزدن ینی رشدشون متوقف میشد پاجوش نمیزدن 

جالبترش اینه ک چندتاازینارو ی اقایی ک خواستگار ده سالم بود اگ دور میشد یاجواب منفی میدادم کارش بیمارستان میکشید باوجود علاقه دوطرفه ده سال اون عشق طول کشیدریشه نزد چون دوس داشتم ی عالمه از باغشون برام شاخه خشک و تنه میورد همه اتفاقارو الان مرور میکنم میبینم بی تاثیرنبوده 

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒
وقتی یکی میاد خونه ت و بعد میره حتما اسپند دود کن...ی لیوان ی بار مصرف بردار و آب و یکم نمک بریز بزا ...

سرکه هم بریزم توش یافقط نمک

دارچین ازین لوله اییا اوکیه یا اونا ک شبیه پوست درختن؟

خود لیوان یبارمصرفم بریزم دور؟اینکارو وقتی کسی میادو میرخ کنم یاهرچندوقت یبار برای پاکسازی خونم انجام بدم

مرسی عزیزم ک باصبوری توضیح میدی

2740
۱۲۰در ۸۰ چندجا اکواریوم ب مدت چندماه میچرخوندم اگ  اون موق جهتارو هم بلدنبودم حداقل یکیش جهت د ...

عزیزم من چند بار گفتم که..کامل نمیخونید نوشته هامو؟ صدبار گفتم که آکواریوم باید تو شمال و جنوب شرقی باشه اگه تو جهات دیگر باشه مشکلات کار و زندگی به وجود میاره. حالا هر جور مایل هستید

موفق باشید

۱۲۰در ۸۰ چندجا اکواریوم ب مدت چندماه میچرخوندم اگ  اون موق جهتارو هم بلدنبودم حداقل یکیش جهت د ...

اگه آکواریوم ارتفاع ش پایین تر از زانو باشه زانو درد میگیرید و اگه ارتفاع ش بالای قلب باشه قلب درد به وجود میاره...حواستون به ارتفاع ش باشه

سرکه هم بریزم توش یافقط نمک دارچین ازین لوله اییا اوکیه یا اونا ک شبیه پوست درختن؟ خود لیوان یبارم ...

برای پاکسازی مثلا مجسمه یا اوپن یا کابینت و وسایل با  آب و سرکه تمیز کنید...آب و سرکه اندازه شون یکسان باشه...میتونید ی قاشق هم نمک بهشون اضافه کنید...دارچین شبیه لوله هست اره همون....واسه رفع چشم زخم همونطور که گفتم ی لیوان یکبار مصرف بردار و آب و نمک بریز توش..نمک دو سه قاشق کامل بریز...بعد سه روز هم آب هم لیوان بنداز دور...همین روند رو مدام انجام بده...انشالله که خداوند کمک میکنه...

لطفا اینارو که انجام دادی حتما بهم بگو... ممکنه نتیجه ش(فنگشویی) ۳ روز تا ۱ ماه طول بکشه...راستی هر چقدر در مورد اتفاق بد یا ناخوشایند حرف بزنی یا در  موردش فکر کنی انرژی منفی زیاد جذب میکنی‌..پس در این مورد تمرین کن و به خودت افتخار کن بابت هر چیز....راستی بابت هر کاری که میکنی حالا پاکسازی یا هر چیزی اول نیت کن و صدقه بدید

اگه فک می‌کنید خوب نیس بفروش و به جاش گیاه بگیرید...اصلا بنسای نخرید...

اره درصددم بفروشم هرجایی ک گذاشتم بد بوده برام

2706