2733
2739
عنوان

از فنگ شویی چی میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540153 بازدید | 1135 پست
اوووووو حتما روخودت کارکن بابا نمیخواستم جوابتو بدم ولی گفتم بذا ثبت بشه براش اگ واقعا خداهدایتش کنه ...

@نی_نی_یار_شب      

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_پنج      

نی نی یار ها لطفا رسیدگی کنید..این کاربر از حد گذرونده اینقد بی ادبی و توهین کرده ...☹️

👇👇👇👇👇این آیدی ش هست رسیدگی بشه لطفا

@خارتعلیقها    

@نی_نی_یار_شب       @نی_نی_یار_3       @نی_نی_یار_پنج ...

اول ثابت کن توهینارو و بی ادبیا رو بعد این رفتارا رو ازخودت بروز بده خداخیرت بده واقعا از ته دل خندیدم خسته بودم داشتم خونه رو مرتب میکردم عیجبه ک من حتی نگاپیاماتم نکردم این دوبار ک جوابتو دادم خودش خودبخود اومد این صفحه وگرنه من صفحه ۱۹تاپیکم😅🤣🤣 وای خیلی باحالی توزندگی واقعیتم سیاه نمایی میکنی؟من ناراحت نشدم اتفاقا جالب بودبرام پستات دلموشادکردخدا عاقبتتو بخیرکنه روز خوبی داشته باشی ازخدا برات توفیق هدایت میخوام و صداقت و دل پاک😉😉

راستی اگ خواستی چیزی بنویسی من دیگ ریپت نمیکنم وقتتو ندارم میگم خودبخود بازمیشه .ان شالله رسیدم  نیازداشتی حتماجوابتومیدم

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من چند بار گفتم که..کامل نمیخونید نوشته هامو؟ صدبار گفتم که آکواریوم باید تو شمال و جنوب شرقی ...

سلام ممکن هستش من رو هم راهنمایی کنید

توخونه جدیداومدیم روزهای اول خیلی شاد و پرانرژی بودیم از روز سوم عید کسل و بی حوصله هستیم من همش دلم میخواد گریه کنم یک دفعه انرژیمون خالی میشه مدام اسپند و عود هم روشن میکنیم

هفت سینم رو هم توی قسمت روابط فامیلی و ازدواج گذاشتم تقریبا وسط دوتاشه

انگیزه ایی برای چیدمان بقیه خونه نداریم قبلا هم این حس هارو داشتیم تواین خونه رفع شد ذوق انرژی شکرگزاری عالی داشتیم یه سفر کوتاه عیددیدنی رفتیم توهمون سفر من حالم الکی گرفته شد دپرس شدم توراه برگشت مدام دمغ بودم به همسرم گیر میدم. دو روزه دلشوره داریم هر دوتایمون سعی میکنیم بیرون از خونه باشیم.من آزمون استخدامی دستگاه اجرایی میخوام شرکت کنم انگار جون توبدنم نیست درس بخونم

میشه بگید چکاری باید و نباید انجام بدهم

سلام اطلاعات خوبی درباره فنگشویی بدست آوردم 

میشه درباره پلاک مادر و فرزند یا تابلوش ( حضرت مریم ) 

هم توضیح بدید ، عده ای میگن اصلا خوب نیست 

هر چیز که در جستن آنی ، آنی   
2731
سلام من تازه تصمیم به فنگ شویی گرفتم ، میشه بگید تابلوی شالیزار که مردم توش درحال کار هستن وغروب هم ...

کلا تصویر غروب بده.

توروخدا دعا کنید خدا یه بچه خوب و سالم بهم بده. الهی آمین 

اسی یه سوال داشتم

کاشی برای اتاق خواب بده

یه قسمت خونه کاشی هست

میخواستم اتاق خوابش کنم

اگه کاشی بده گچش کنم ؟

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2738

سلام وعرض ادب ببخشید من تازه وارد سایت شدم 

سوالم اینه ۱مدتیه دست به هرکاری میزنی نشدنیه حقوقی هم ک در میاریم زود تموم میشه بدون اینکه بفهمیم چی شد؟!اوضاع زندگیمون بدجوری ریخته بهم یاخودم مریض میشم یا بچه هام دائم مریضن آرامشم ک اصلا تو خونه نیست مخصوصا موقع غذاخوردن وخوابیدن ببخشید اینم بگم شاید مهم باشه خونمون زیرزمینه حس میکنم خیلی سنگینی داره هرچی هم میزاریم واسه فروش جور نمیشه.میشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

اسی یه سوال داشتم کاشی برای اتاق خواب بده یه قسمت خونه کاشی هست میخواستم اتاق خوابش کنم اگه کاشی ...

فکر می کنم کاشی انرژی یانگ داشته باشه و برای اتاق خواب مناسب نیست. در صورت امکان گچ یا کاغذ دیواری بشه 

سلام وعرض ادب ببخشید من تازه وارد سایت شدم  سوالم اینه ۱مدتیه دست به هرکاری میزنی نشدنیه حقوقی ...

برای سلامتی فنگ شویی آشپزخانه خیلی مهمه و رفع انباشتگی ذهنی و فیزیکی هم شروع خوبی هست