2733
2734
عنوان

از فنگ شویی چی میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542985 بازدید | 1135 پست
سلام مرسی ک هستی من فک میکردم تاپیک قدیمیه کسی نیس صفحه اول هنوز ببنید من معمولا کارای خونم میمو ...

تخت ی نفره وقتی وارد اتاق زوجین میشه یعنی شما تمایل داری تنها باشی و به همدم نیاز نداشته باشی..پس ی تخت دو نفره بگیرید...

من قبلا گفتم گیاه و گل ها رو تو بخس جنوب شرقی و شرق بزارید ، متاسفانه ی ماهی میشه ستاره نحسی تو این بخش افتاده ، به همین دلیل گیاهان رو تو بخش جنوب بزارید...

عزیزم آکواریوم خیلی خیلی خوبه نماد ثروته...تو بخش شمال یا جنوب شرقی بزارید...حتما تعداد ماهی فرد باشه...

تنه درخت تو بخش جنوب شرقی یا شرق یا جنوب بزارید.(جنوب عالی تر هست)

راستی این چیزایی که گفتم و انجام بده...اگه نتیجه گرفتی حتما بهم بگو....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تخت ی نفره وقتی وارد اتاق زوجین میشه یعنی شما تمایل داری تنها باشی و به همدم نیاز نداشته باشی..پس ی ...

تنه درخت تو جنوب بزارید بهتره...تو بخش شرق و جنوب شرقی آکواریوم بزار یا آبنما بزار...

2731
تو بخش جنوب غربی(قبله) بزارید...ی عکس دو نفره هم بزارید ...منظورم عکس خودتون و همسرتون...همچنین تو ب ...

مرسی عزیزپ تخت خواب ندارم یدونه تک نفره مال مجردیم بود دادم رفت کلا تشت دونفره هم ندارم توخونم خوشبختانه هیچ مجسمه ایی ندارم بدم میاد تابلوهم ندارم بدم میاد دو س تا تابلوی عقدم ک اونا روهم نمیزنم ب دیوار

شاید یکیشون ک همسرم نشسته روصندلی من رودسته صندلی دستم دور گردنش اونو بذارم شاسی هستش و بزرگ

جهت خونمو هنوز تشخیص ندادم 

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒
تنه درخت تو جنوب بزارید بهتره...تو بخش شرق و جنوب شرقی آکواریوم بزار یا آبنما بزار...

پرسیدم از کسی ک مدرس فنگ شوییه

گفته تنه درخت چون خشکه و ریشه برگ نداره خوب نیس

اکواریومم گفته خوب نیس کلا حبس کردن موجود زنده خوب نیس منم میخوام بفروشم بره یچیزی بگم من تمام عمرم از اکواریوم خوشم میومد شوهرم ولی بدون هماهنگی خرید توزمان بد باپولی ک برای قسط بود!!ازوقتی اون اکواریوم یکیش توخونم یکیش تومخل کار همسرم اومد هم کارشو ول کردحق حقوقشودرست ندادن هم اینکه همون اکواریوم عامل طلاقمون بود من افسرده بودم حس زندانیارو الکی الکی توخونه داشتم تازه ۳ماه بودعقدو ازدواج کراه بودم

پیشنهادمیکنم کسایی ک دارن جمعش کنن

عزیزم بخش جنوب غربی (قبله) چی دارید؟

عزیزم مشخص نکردم هنوز منتظرم رو گوشی همسرم قطی نمانصب کنم گوشی خودم خراب شده 

تو بخش جنوب غربی(قبله) بزارید...ی عکس دو نفره هم بزارید ...منظورم عکس خودتون و همسرتون...همچنین تو ب ...

کویین جان یچیزی بگم.

دیروز تخت تک نفره و دوتا فرش کهنه پردها مبلمانم و پایه س نفرش شکسته بود دوتامبل تک و میزش رو دادم رفت 

فک میکردم خیلی حالمون بهتربشه ازون لحظه ک واشت از در سمسارمیبرداز قضاسمساره مث اینکه اشنا بوده  خلاصه بز خر کردو رفت

ولی من خیلی حالم بدشددلم میخواست گریه کنم طاقتم نمیگرفت  حس خفقان داشتم عصبی بودم 

من انرژی هارو میگیرم حتی اگ کسیو نبینم مثلا همکارشوهرم فقط صداش یا راجع بهش حرفی بزنن یاعکسشو ببینم میتونم تشخیص بدم چ آدمیه

این اقاهه از وقتی اومد من اروم قرار نداشتم برااولین باربوداومدخونم انگار ی حسی داشتم پسر بدیم نبود بنده خدا معذب میشدازینکه مجبوره بخره از فامیل هرچند بنفع خودش قیمت دادماهم سکوت کردیم برام مهم بود لوازمم برن هم حال من بدشد هم همسرم دیشبم هر وو دپرس خوابیدیم تازه من خواب دیدم یکی از افراد خانوادم ک آدم ناسازگاریه و فتنه خانواده رو پاچیده ازهم چاقوهای میوه خوری من رو تو کشوش قایم کرده ولی توی خواب اون چاقوهامال بابام بودن ن من انگار اون آدم ک همیش ب پدرم ضربه مالی میزنه میخواست قایم کنه ک بابام ضربه بخوره بیدارشدم یادم افتاداون چاقوهای توی خواب مال من بودبابام چاقواون مدلی نداره

بنظرتو انرژی اون اقابوده منفی اینقد حالمونو بد کرد یا لوازم کهنم ک دادم رفت البت مبلام نو بودن فقط پایش شکسته بود از قبمتی ک داد یکم ناراحت بودم ولی گفتم نمونه بره خیلی ناچیز بردشون

چکارکنم 

پرسیدم از کسی ک مدرس فنگ شوییه گفته تنه درخت چون خشکه و ریشه برگ نداره خوب نیس اکواریومم گفته خوب ...

اون کسی که گفته اکواریوم خوب نیست هیچ آگاهی نداشته...آکواریوم خییلی هم خوبه ...شما حتما جای خوب نذاشتی...گفتم که تو بخش شمال و جنوب شرقی بزاری هم درآمدتون عالی میشه و برکت وارد زندگی میشه

کویین جان یچیزی بگم. دیروز تخت تک نفره و دوتا فرش کهنه پردها مبلمانم و پایه س نفرش شکسته بود دوتامب ...

وسائل شکسته باعث فقر و آشفتگی فرد میشه...هر روز چوب دارچین رو بسوزون و دودش رو به خودت و خونه پخش کن.  جنوب و جنوب غربی اینه نباشه باعث دعوا یا رابطه سرد بین زوجین میشه

کویین جان یچیزی بگم. دیروز تخت تک نفره و دوتا فرش کهنه پردها مبلمانم و پایه س نفرش شکسته بود دوتامب ...

وقتی یکی میاد خونه ت و بعد میره حتما اسپند دود کن...ی لیوان ی بار مصرف بردار و آب و یکم نمک بریز بزار گوشه های خونه ت ..بعد سه روز آب رو بریز دور از اول شروع کن...