2737
2739
عنوان

از فنگ شویی چی میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540153 بازدید | 1135 پست
پرسش و پاسخ(شومینه)

مهرک88
اگه هفت شینو بالای شومینه بچینم مشکلی نداره ؟؟؟
هیچ وقت شومینه رو روشن نمی کنم اصلن ازش خوشمم نمیاد یه نعل برکس دارم که گفتی نماد موفقیت و شانسه زدم رو شومینه برش دارم یا بمونه؟؟؟؟

Oranoos
هفت سین رو میتونی رو شومینه بچینی مشکلی نداره (خود شومینه هم میتونه نماد آتش باشه توی هفت سینت اگه خواستی روشنش کنی ) ،،،،،،،،، نعل اسب رو هم یادت باشه توی خونه رو به پایین میزنیم و بیرون خونه رو به بالا (که توی خونه باشه شانس میاده و بیرون خونه سمبل حمایتی به حساب میاد

منابع و سایت های مفید

کتاب "طراحی نظم به شیوه فنگ شویی" نوشته کارن کینگستون، گیتی خوشدل (مترجم) رو قبل از رفع انباشتگی بخونید البته نه همه شو (تا سر اونجایی که گفته در رو کجای نقشه بذارید) من کتاب رو نگه نداشتم تا الان بگم صفحه چند .... دیگه بقیش باز گیج کننده میشه،
سایت ها وسطش یه چیزهایی رو درست نگفتنمن جسته گریخته توی اینترنت و کتاب خونده بودم ولی خیلی چیزی دستگیرم نشده بود نهایتا کلاس رفتم

من امروز یه مطلب براتون میذارم که خودم صبح خوندمش و خوشم اومد (روزمو ساخت)، چون صاحب وبلاک گفته کپی نوشته هام حتی با ذکر منبعش مجاز نیست من مستقیم لینک میذارم

http://thewitch150.blogfa.com/post-140.aspx

دوستان من از این لینک دارم تمرین های کتاب معجزه شکر گزاری را انجام میدم
اتفاقهای خوبی داره درون و دورو برم می افته لطفا دوست داشتید امتحان کنید
http://1pezeshk.com/archives/category/%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C/page/3#axzz2HqKgE85p

******************-
گفته بودم اگه خیلی علاقه مندیدن میتونم معرفی تون کنم برید کلاس من اینجا تقریبا یکی در میون نوشتم که اینترنتی فنگ شویی نمی کنم ولی نمی دونم چرا شما همش سوال می کنید قسمت پول و دارایی کجاست ..... :(
همینقدر بگم که اگه قسمت پول و دارایی به تنهایی درست باشه خیلی فایده نداره قسمتهای دیگه ای هم هست که روش تاثیر بذاره ...

اینم ببینید جالب بود
http://www.pezeshkan.org/?p=24930

وبگردی می کردم شاید این مطلب براتون جالب باشه ، (البته اینجا بگم همه مطلبهای این سایته مورد قبول نیستش)

http://www.iranfengshui.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=121

فروغ
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=226584

انرژیهای مثبت و منفی.

چیدمان اتاق خواب با تکیه بر فنگ شویی

http://www.ikomak.com/%da%86%db%8c%d8%af%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%da%a9%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b1-%d9%81%d9%86%da%af-%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرسش و پاسخ (حیوانات خانگی)

aysan
دوستان می خواستم بدونم نظر فنگ شویی در مورد حیوانات خانگی چی هست؟

oranoos
آیسان در مورد حیوانات خانگی نظر خاصی وجود نداره .... حالا غیر از نظافت که باید مراقب باشی باید به اون حیوان ه هم خوب برسی و مراقبت (جفا اصلا هاها) چون اونا هم با خودشون یه سری انرژی میارن توی خونه ، اگه به کسی هم هدیه میدی باید مطمئن باشی که طرف به خوبی ازش نگه داری می کنه اگر نه گناهش گردن تو میشه

************************-
بانوی گامرون
ما حدود دوماهه که یه آکواریوم راه انداختیم البته خیلی زیبا و آرامش بخشه اما از اونجائیکه من کلا با حیوانات حانگی مشکل دارم اصلا خواب و خوراک ندارم حتی این اواخر وقتی بهشون نگاه میکنم با اکراه غذا میخورم !!!!در حالیکه خیلی زیبا هستن....با توجه به هزینه ای که صرف کردیم شما فکر میکنی جمعش کنیم یا نه؟ البته همسرم بر خلاف میلش به خاطر من با جمع کردنش موافقه...

oranoos
کلا آکواریوم رو میگن آب راکد ه ، اگه خودت احساس خوبی نداری و شوهرت هم موافقه بنظرم جمعش کنی بهتره

مهرآفرین
تجربه شخصی من میگه که مهربونی با هر نوع حیوونی انرژی مثبت مثبت داره
از وقتی شبا در راه پله رو باز میذارم که یه گربه حامله بیاد توی پله ها و سردش نشه کلی برکت زندگیمون زیادتر شده

بچه هم که بودم سالیان سال چند نسل از یاکریم ها توی تراسمون لونه داشتن. تخم میذاشتن و باز سال دیگه هم می اومدن
همیشه هم برکت زندگی مامان بابام پیش همه زبانزده
با کبوترای تراست مهربون باش:)) مخصوصا الان که سرده براشون ته مونده سفره و نون خورده بریز دوستم:))

oranoos
در مورد حیوانات هم کاملا درسته بهشون محبت کن و الان که فصل سرماست بهشون غذا بدی خیلی خوبه
راستی اگه انرژی های خونه خوب باشه حیوانات بهشون جذب میشن و اونجا خوشحال تر ن;)

کرانه
من یه تجربه درمورد اکواریوم دارم اونم اینه که شوهرم وقتی برای اولین مرتبه 2 سال پیش علاقه مند به داشتن اکواریوم شد وخرید وراه اندازیش کرد به فاصله یکی دوروز بعد یه شغل جدید پیداکرد رفت سرکاروبعدازاینکه مامنزلمون عوض شد مجبورشدیم تایه مدتی اکواریوم روجمعش کنیم ونداشتیم اونم بهش زنگ زدن نیازی به کارشما نداریم وکارش رو ازدست داد دوباره غمگین شدورفت سراکواریوم بازی دوباره چندروزبعد یه کاردیگه شبیه همون کارباهمون ساعت کاری براش پیداشد هروقتم ماهی جدید میخره میگه یه پول کمی بدستم اومده این تجربه من بود البته با اومدن اکواریوم من خیلی تنها شدم چون اون همش سرکاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oranoos
همینجوری که ماهی سمبل برکت ه ولی خوب اگه بمیرن خیلی خوب نیستش دیگه ... ولی آب ش رو بهمون گفتن راکد حساب میشه و ما هم اقتدا کردیم ;)
پرسش و پاسخ(عود و اسفند)

فاطی
عود تقلبی غیر تقلبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عود خوب رو از کجا می خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.مارک خاصی داره؟؟؟؟؟؟؟؟

ORANOOS
این هندی ها که قوطی هاش مستطیل ه تقلبی توش بیشتره . حالا فردا مارک عود رو نگاه می کنم میام میگم بهت .... از این جعبه چند ضلعی هاست

***************************************-
بهاره
متاسفانه بخاطر آلرژی دخترم نمیتونم اسفند یا عود روشن کنم
ORANOOS
عود و اسفند روشن نکن ولی الان که هوا خوب شده هر روز پنجره رو باز کن و از انرژی های خوب دعوت کن بیان و به زندگیست انرژی های خوب و مثبت بدن .....
در مورد آلرژی دخترت حواست به مرکز سلامتی باشه ببین چیا توش داری ترجیحا انرژی جایی گیر نکنه ، چیزی شبیه شیشه هایی که یکدست نیستن توش نباشه و اینها .....

***********************************-

پارمیدا
من هر روز اسفند و عود روشن میکنم.باید جای خاصی از خونه باشه؟ یا همه جا بگردونم؟ بعدش باید هوا عوض بشه؟

ORANOOS
عود و اسفند هم جای خاصی نداره بگردونی کافیه، بعدش هم اگه هوا عوض بشه که عالیه .... حالا که هوا سرده شاید کوتاه تر پنجره رو باز بذاری و وقتی هوا بهتره بیشتر (وقتی پنجره رو باز می کنی از انرژی خوب دعوت کن بیاد توی خونه ) این عود و اسفند انرژی آدمهای منفی رو هم خنثی می کنه
2728
سلام اورانوس جانن ممنکن که جواب دادی عزیزم ...
من الان تو خونه دانشجویی موقت هستم واسه همین وسیلههام کمه زود رفع انباشتگی شد ....
ایشالا تیر ماه میرم سر خونه زندگیم می خوام کاملا فنگشویانه باشه....
منم دوست دارم کلاساشو برم میشه بگی از کی شروع می شه ؟؟؟
راستی منم می خوام یه قافله شتر یا فیل بگیرم چوبی نظرت چیه عزیزم ؟؟
تنها خداوند است که خالق یکتاست ، ما فقط کاشفیم ...
و دیگه کارایی که کردم گل خشکامو ریختم دور نمک تو حمام و دستشویی گذاشتم و مرکز ثقل خونه همینطور...
و جنوب شرق خونه هم یه کاسه برنج گذاشتم و توش 2 تا سکه گذاشتم
دو تا عکس تکی از خودم و شوشو داشتم اونارو هم برداشتم ...
کلی احساس خوب دارم فقط جلوی در ورودیمون یه کم خرت و پرته مثل موکت و یه کپسول گاز خالی و ... نظرت در موردشون چیه اورانوس جان
ببخشید زیاد حرف زدم ممنونم
تنها خداوند است که خالق یکتاست ، ما فقط کاشفیم ...
2740
سلام.الان چند روزه که داشتم رفع انباشتگی میکردم.دوتا از اتاقارو تمیز کردیم.واقعا عالی شده.ولی یه چیز واقعا جالب تاثیر برداشتن عکس تکی دخترم بود که تو رفتار دخترم اثر داشت.دخترم واقعا حرف حرف خودش شده بود هر چی میگفت گوش میکردیم واقعا اذیت میشدیم خیل عکس تکی از دخترم تو خونه بود عکسارو جمع کردم همه رو نه ولی تعدادیشونو برداشتم عجیب اثر داشت.واقعا خوشحالم.
واسه خواهرم تعریف کردم که طبق فانگ شائه باید رو آینه ها رو پوشوند ، اشک تو چشاش جمع شده میگه خیلی ترسناکه آینه پوشیده شده !!!!!!!!

خواهر خوشحالی دارم منـــــــــــــ
جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
سلام دوباره اره زیر تخت و خالی کردم و رو اینه رو می پوشونم عکس های تکی هم برداشتم فقط تیرکمان مونده که همسرم نمی ذاره بردارمش ............ولی نمی دونم هنوزم یکم مشکل دارم با همسرم و ورزش هم من میکنم
اورانوس جان سلام
من یک هفته ای هست با این تاپیک آشنا شدم. ولی خیلی لاک پشتی دارم عمل میکنم. چرااااا؟ خودم هم نمیدونم.
من قبل از آشنایی با این تاپیک به دلیل اینکه تغییر سایز داشتم خیلی از لباسهام برام قابل استفاده نبود که دادمشون بیرون. لباسهای بچه هام هم همینطور. ولییییی وای از همسرم. همه چیز رو میگه احتیاج دارم.
قبل از اینکه سئوالم رو بپرسم اول تجربه همین مدت کوتاه رو بگم.
روی آینه ام رو پوشوندم کیفیت خوابم تغییر نکرد ولی حکم صادر نمیکنم چون هنوز سراغ زیر تخت نرفتم. اما صبح ها سرحال بیدار میشم.
همسر من خیییلی اهل خوشگذرونی با دوستاشه. یکسره از این کلاس ورزشی به اون کلاس ورزشی . از این سمینار آموزشی به اون سمینار آموزشی خلاصه روزی نیم ساعتش هم به ما نمیرسه. اما خداااااااییش خیلی مهربونه.
چند روز پیش توی خونه را نگاه میکردم روی یک نبشی دیوار دو تا قاب عکس کوچولو داشتم که توی همه یک مرد تنها توی قایق توی رودخانه بود یکی نشسته . یکی ایستاده . گفتم یک تست کنم برشون دارم. خیلی جالبه که الان چهار شبه این کار رو کردم. هر روز بعد از ظهر زود میاد خونه. حتی یک روزش که رفت تا پارکینگ باز برگشت بالا گفت نمیرم باشگاه امشب با بچه هام حال کنم.

حالا سئوال: من عید اول ازدواجم رفتم شیراز برای خودم از اونجا یک مجسمه شیر دوسر خریدم. دیروز که نگاه میکردم بهش به نظرم رسید که (نخندید بهم) از وقتی از اون سفر برگشم که البته ده سال ازش میگذره مادر همسرم از من رویگردونه. بعضی وقتها خیلی خوب میشه اما فقط مقطعیه . متاسفانه متاسفانه من ایشون رو خیلی دوست دارم ولی هیچوقت رابطه ام باهاش خوب نمیشه. ربطش دادم به این شیر بیچاره . و از دیروز شیر رو برش داشتم توی کمده. سئوالم اینه که حکم این شیره چیه؟ به دلم گوش کنم؟ خرافاتی نشدم؟
star wife
قافله فیل / شتر هم میشه گرفت ولی اگه می خواهی بری کلاسها رو فعلا دست نگه دار . من کلا با خلوتی موافق ترم
کلا ورودی خونه مهمه اون موکت و اینها چیزهایی هستن که اونجا باید باشن و بعدا تحویلشون بدی؟ یا نه کسی منتظرشون نیست؟ اگه مجبوری نگهشون داری سعی کن خیلی مرتب و اینها جایی که کمتر تو دید ه بذاری

نینا
مرسی تجربه تو گفتی ;) جالب بود

مری :))))

atoosa
اشکالی نداره هر وقت وقتش بشه اون تیر و کمون هم برداشته میشه

مامان سپید
اینکه لاک پشتی پیش میری اصلا اشکالی نداره . چون تو سالهاس داری این مدلی زندگی می کنی .... انجام بده حالا هر جور عشقت میکشه . مثلا روزی یک کشو ..... این وسط ها اسفند یادت نره دود کنی حتما . حالا هوا هم بهتر میشه پنجره رو هم بعدش میشه باز کرد و از انرژی ها خوب دعوت کرد بیان توی خونه و به زندگی انرژی های خوب بدن
شیر دوسر رو جمع کن یه مدت بپیچ تو پارچه و بذار تو کمد ببین چه اتفاقی میوفته ...... به دلمون هم همیشه گوش میدیم
بقیه تابلوها یا احیانا شعرهایی که تو خونه داری رو هم بررسی کن
تجربه همسرت هم خیلی جالب بود مرسی گفتی ..... موفق باشی

تاثیر رفع انباشتگی
مافقط یک اتاق خواب داشتیم که مختص بچه هاشده بود ویک آشپزخانه 170در220سانت اما به لطف خدا انرژی هاکارخودشون روکردند وآشپزخانه شد خواب بچه ها وقسمتی ازسالن که عملابی استفاده بودشد آشپزخانه 16متری هورااااااااااااااااااااا
خدایامتشکرم ودوست دارم
هنوز خیلی کاراش مونده اما خوش حالم تحول ایجادشد،یک آینه پزرگ نصب رودیواریعنی باگچبری کارشده وهنوزنتونستم براش کاری کنم ،تاعید باید اوضاع کمددیواری روردیف کنم ،،درضمن هنوز شمال وجنوب خونه رومشخص نکردم احساسم وتوصیه اورانوس عزیز میگه رفع انباشتگی ضروری تره
خدایامتشکرم ودوست دارم
2706