2737
2734
عنوان

راه حلی برای برطرف کردن کک و مک

1622 بازدید | 6 پست
سلام دوستان کسی اینجا راه حلی برای برطرف کردن کک و مک های پوست داره ؟؟ خواهشا از اینترنت مطلبی نگین خودتون اگه تجربه عملی دارین لطفا من و بقیه دوستان کک و مکی رو در جریان بذارین ممنووووون ;)
معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
سلام عزیزم یکی از فامیلامون کک و مک داشت عرق ریواس رو هر روز چند بار با پنبه میزد به صورتش تا یکی دوماه پوستش صاف صاف شد
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون مخمل طلا خانوووم مرسی از راهی که پیشنهاد دادی باید امتحانش کنم من از سه چهارسالگی این کک و مکا تو صورتم ایجاد شد و هرچی بیشتر جلوی آفتاب باشم بیشتر میشه خدا کنه که بشه .... دوستان کسی دیگه هم تجربه داشته ؟؟
معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز می شود، دل گرفته را به این معبد راهی نیست. ( اوشو)
2731
سلام منم همین مشکل را دارم خیلی پوست خوبی داشتم مرتب هم مرطوب کننده و ضد آفتاب اس پی اف بالا استفاده میکنم ولی پوستم لک و کک مک آورده تو نت همش از این ماسکای گیاهی زده نمیدونم تاثیر داره یا نه لطفأ راهنمایی کنید
من هرچی توو عطاری ها گشتم عرق ریواس پیدا نکردم .... makhmal tala میدونی چه مارکی بوده و کدوم شهر بوده ؟؟ شربت ریواس هست نمیدونم با شکری که توش هست ضرر نداره بزنم ؟؟
من هرچی توو عطاری ها گشتم عرق ریواس پیدا نکردم .... makhmal tala میدونی چه مارکی بوده و کدوم شهر بو ...

کسی این عرق ریواس راپیدانکرد منم هرچی میگردم نیست واینکه کسی بوده استفاده کرده باشه