2737
2739
عنوان

تهرانیا یه آپارتمان کوچیک میخوام ۶۰ مترینزدیک مترو

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 98 پست

والا چی بگم از دست این دولتمون

من شوهرم طلبست هر جا میریم مردم کلی حرف بارمون میکنن فک میکنن دولت به ما پول میده چون آخونده شوهرم 

با هزار بدبختی و قرض و وام پول جور کردیم ماشین تیبا  بخریم بخدا میترسیم بخریم میگم نکنه تو خیابون کسی به شوهرم حمله کنه و بلایی سرش بیاره..

مردم هر کاری کنن حق دارن اخه خونه شصت متری چیه که قیمتش یه ملیارد و نیم باشه خدا

استارتر با اين پول فكر كنم نارمك از همه گزينه ها برات بهتره . جا هاى ديگه محليت خوبى ندارن ... جاهاى بهترم كه پول بيشتر ميخوان

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام مرکزیت داشته باشه

سمت طرشت ودانشگاه شریف خیلی خوبه مرکزشهر هست مترو وبی آرتی هم داره 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2731
قدیما نیرو هوایی خلوت بود الانم اونجوریه؟  البته الان تهران دیگه محله خلوت فک نکنم پیدا بشه

شما بگید کدوم سمت کارشه چون از شرق بخواین برین غرب اندازه تهران تا قم تو راهین 

🤍
اونجاها خیلی شلوغ نیست؟ محله هاش چجوریه قدیمیه؟

حقیقتش خودم سه چهار ساله نرفتم

ولی اون موقع که میرفتم خود خیابون گرگان خلوت بود پر بوتیکای خوشگل بود من و دوستم میرفتیم غروب یه چرخی میزدیم خلوت بود نه راه بندون بود نه عبور و مرور زیاد بود ولی خود نظام اباد یه ذره راه بندون خیابونش

سمت تهران نو و پیروزی و نبرد هم بگردین اونجاها خیابون بندی های خوبی داره کوچه هاشم خلوت همیشه 

اگه مذهبی هستین سمت پیروزی و نیرو هوایی و شهدا هم محلیت داره هم مذهبی هستن

تهرانپارس و نارمک هم محله های خوبی هستن البته تهرانپارس باید نزدیک مترو بگیری

وگرنه جاهای دیگش خیلی به مترو دوره

2740

ملکم خوبه مردم خیلی خوبیم داره میشه نزدیک مترو هفت تیر

سمت سلیمان خاطرم هست که میشه مترو مفتح 

بهشتیم خیلی خوبه چهارراه عباس آباد میشه مترو بهشتی و قدوسی

اگه این منتطقه ها بگردین خونه خیلی مرتب و بااین قیمت پیدا میشه

همم اینکه دسترسیش خیلی خوبه هم اینکه واقعا منطقه حوبیه میشه منطقه ۶ و ۷

💫❤بهترین حس دنیا رو از خدا بخواید❤🤗بعد ببینید چقد قشنگ جوابتون و میده💫❤پس با جون و دل به آنچه که می خواید فکر کنید💎💫
شما بهتره یک مواردی رو در تصمیم گیرتون در نظر بگیرید اگر پسرتو ن دانشگاه میره آیا میخواهید نزدیک دان ...

درسته حق با شماست،فعلا محدوده ی خاصی مد نظرم نیست چون این موارد که گفتین مشخص نیست

بیشتر خواستم ببینم با پولم کدوم منطقه های خوب آپارتمان خوب میشه خرید 

2706