2733
2734
خیلی حساسم دماغ کاملا طبیعی میخوام دماغ فانتزی به صورتم نمیاد تو رو خدا اگه کسی نمونه کار داره ازش یا عکس نمونه کار رو بذاره یا نظرشو .خودم شخصا کاری ازش ندیدم چون شهرستانم فقط تعریفشو شنیدم .بعد این 6تومن که میگیره کلی هستش یا خرج بیمارستان جداس؟؟؟؟؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کاملا طبیعی میخوام .کارشون جالب نیست؟حالا چیکار کنم؟از چه نظر انسان بزرگیه؟تو قیمت تخفیف میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
2740
ﻣﻦ اﻳﺸﻮﻧﻮ ﻧﻤﻴﺸﻨﺎﺳﻢ ﻓﻘﻄ ﻳﻪ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﺩاﺭﻡ ﻋﺰﻳﺰﻡ اﮔﻪ اﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺴﺖ ﭘﺎﻳﻴﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻧﻜﻦ ﺩﻭﺗﺎ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻋﻤﻞ ﻣﺨﻤﻮﻧﻮ ﺩاﺭﻥ ﻣﻴﺨﻮﺭﻥ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺁﻳﻨﻨﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻦ و ﻫﻲ اﻳﺮاﺩ ﻣﻴﮕﻴﺮﻥ و ﻣﻴﮕﻦ ﭼﺮا ﺳﻮﺭاﺧﺎﺵ ﻣﺜﻪ ﻫﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﺮا ﻭﺭﻣﺶ ﻧﻤﻴﺨﻮاﺑﻪ ﭼﺮا ﻧﻴﻤﺮﺧﺎﻣﻮﻥ ﻋﻴﻦ ﻫﻢ ﻧﻴﺴﺖ و ﻛﻠﻲ ....و ﻣﺎ ﻫﻢ ﻫﻤﺶ ﻣﺠﺒﻮﺭﻳﻢ ﺩﻟﺪاﺭﻱ ﺑﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻴﻢ ﺧﻮﺑﻪ ﺑﻴﺨﻴﺎﻝ!!!!
2706