2737
2739
ایشون خیلی توی کارهای خیریه هستن تو سایتشون توضیح داده، اگه نوبت نگرفتی که حدود 2سال طول میکشه که نوبت عملت بشه، من فقط شنیدم ،به شنیده ها نمیشه اکتفا کرد بخودت سعی کن نمونه ازش ببینی خیلی دکتر طبیعی کار داریم،بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی،من خودم با یردانفر عمل کردم،دکتر قناعت پیشه،برزنجی،فرهنگ اینا طبیعی کارن البته من برزنجیو دوس ندارم چون بینیهاش بعد عمل هنوز مشکل دارن
جودی کارهای دکترهای اهواز رو اصلا نمیپسندم .چون دمتغ خودم دماغ ضایعی نیست الکی نمیندازمش زیر دست یه دکتری که خرابش کنه
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا قیمتش شنیدم از کسایی که بیماری دارن و مجبورن عمل زیبایی انجام بدن هیچ دستمزدی نمیگیره.... این یک پزشک شریفه....
لبخند تو تعادل شهر را برهم میزند...تو بــــــخــــــنــــــــد .....من شهر را از اول میسازم....
2731
دوسال چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نهایتا تا 6ماه دیگه میتونم منتظرش بمونم .کارهای شیروانی هم خوبه اما فانتزیه که اصلا دوس ندارم
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
2740
مامی علی شنیدم دستمزدش 6تومنه یعنی میخواد بیشتر بگیره از من؟؟؟؟؟ جودی منم از این میترسم که خرابش کنم ولی تصمیم دارم عمل کنم عشق دماغ خوشگلم هههه
آبی شنیدم خیلی دیر نوبت میده اگه بیاد خوزستان میتونم ببینمش؟فقط برای زود نوبت دادن میخوام ببینمش آبی نمونه کار دیدی ازش؟
الهام جان بینی یکی از بستگانو عمل کرد ...خیلی بینیش زشت و گوشتی بود البته اقا بودن به نظرم خیلی خوب شده..هیچ ایرادی نداره ولی به شخصه برای ی اقا ی کمی فانتزیه منتها خیلی قشنگه دیر که نوبت میده......احتمال داره بیاد خوزستان ولی کی نمیدونم ...فقط میدونم هر ساله مییاد شهر رامهر مز
عجب صبری خدا دارد.
نه عزیزم 6 ماهه اصلا وقت نمیده!! اگه با دکتر عمل کنی که کارش خوب باشه و ازش مطمئن باشی هیچ وقت پشیمون نمیشی. برخلاف نظر دوستمون که گفت اگه اعتمادبنفست پایینه عمل نکن من میگم اگه پایینه اتفاقا عمل کن! ولی اگه آدم خیلییی حساسی هستی عمل نکن
من دکتر کلانتر رو میخوام تا دوسال دیگه نمیتونم صبر کنم هیچ راهی برای زود عمل کردن نداره؟؟؟؟؟؟؟
2706