2733
2739

سلام، خانوما کسی داشته عفونت سینوس، ۵ روزه درگیرشم،خسته شدم، باردارم امروزم گوشام کیپ شده، چیکار کنم خوب بشم

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی

احساس میکنم بویایی چشاییم کم شده ولی چیزی و بو میکنم میخورم میفهمم، الان آبلیمو بو کردم، مزه کردم متوجه شدم، خیلی استرس دارم میخوام بشینم گریه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درمان عفونت سینوسی هر شب پیشانی و داخل بینی را با روغن سیاهدونه چرب کنید اگر خیلی درد دارید روزها هم ...

سردرد داشتم و نیم درجه تب رفتم دکتر خوب شدم امروز گوشام کیپ شده دندونام درد میکنه

ی کاری میگم انجام بده صدرصد عالی و تضمینیه

عنبرنسا بگیر دود کن 

برای گوشات هم عنبر نسا وقتی دود کرد بزارش تو ی شیشه و دهانه شیشه رو بزار رو گوشت ک خوب دودش بره تو گوشت، من با این کار گوشام خوب شد، عفونت شدید داشت

برای سینوس هم عنبرنسا رو بزن نوک سیخ رو گاز بزار دود کنه بگیر جلوی بینی با دم بکش بالا دودش رو عالیه

2740
منم از دیروز اینجوری شدن سینوسام چرکی شده گوشم کیپ شده استخون درد دلرم...دارم پونه میخورم.و اموکسی ک ...

داروی ضعیف داده بهم دکتر بهترم فقط امروز گوشام کیپ شده همه چیز و ربط میدم به کرونا صبح کلی گریه کردم استرس دارم

جینگ جینگک کولی را از عطاری تهیه کنید و روی زغال بریزید و دود بدهید تا 10 شب پشت سر هم خاکشیر هم روی زغال دود بدهید عالیه، بخور آب نمک و. برگ اکالیپتوس بدهید اصلا بهیچوجه آنتی بیوتیک استفاده نکنید با این چند راهکار ساده خوب میشید 

ی کاری میگم انجام بده صدرصد عالی و تضمینیه عنبرنسا بگیر دود کن  برای گوشات هم عنبر نسا وقتی د ...

ممنون عزیزم امتحان میکنم فقط استرس کرونا لعنتی من و کشته

2706