2752
2734
عنوان

خانومایی که تجربه عفونت سینوس داشتید میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 25 پست
اگه خیلی وقته داری این علائمو سینوزیته  ولی اگه تازس علائم کروناس

نه عزیزم ۵ روز پیش سردرد داشتم و نیم درجه تب رفتم دکتر همه جام و معاینه کرد حتی اکسیژنم و گرفت گفت عالیه فقط سینوسات عفونت کرده، شب قبلش با موهای خیس تا صبح خوابیده بودم جلوی کولر، خدا نکنه کرونا باشه😭😭😭

دِلِ مَن هَر چِه غَلَط بود فَراوان کَردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جینگ جینگک کولی را از عطاری تهیه کنید و روی زغال بریزید و دود بدهید تا 10 شب پشت سر هم خاکشیر هم روی ...

ممنون عزیزم، دعا کنید کرونا نباشه تو روخدا دارم دق میکنم

2731
نه عزیزم ۵ روز پیش سردرد داشتم و نیم درجه تب رفتم دکتر همه جام و معاینه کرد حتی اکسیژنم و گرفت گفت ع ...

اها خب پس خداروشکر ، اصلا اگه کروناهم بوده این همه استرس برای چی نگران‌نباش عزیزم 

پس کارایی که دوستان گفتن انجام بده

سیاهدانه بزن پیشونیت و اسپند هم دود کن ضدعفونی میکنه

اها خب پس خداروشکر ، اصلا اگه کروناهم بوده این همه استرس برای چی نگران‌نباش عزیزم  پس کارایی ک ...

ممنون عزیزم دعا کنید واسم بعد از آی وی اف خدا این بچه رو طبیعی بهم داده استرس اون و دارم، همه جوره ام رعایت کردم بخدا از بابت کرونا ولی باز استرس دارم

کرونا نیست نگران نباش همش علائم عفونت سینوسی هست تب و سردرد و چشم درد، من خودم چند سال درگیر بودم با ...

توکل بخدا دعا کنید واسم، انشالله همیشه تن خودتون و خانوادتون سالم باشه