2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری در شرایط کرونا

194 بازدید | 20 پست

سلام خانمها که اوایل بارداریشون هست یا در حال اقدام هستن چطوری از کرونا نترسیدیدن؟ آیا الان استرس ندارید؟ کسی هست بخواد اقدام کنه مثل من بترسه پشیمون بشه؟ چطوری این شرایط مدیریت میکنید؟ فکر هر ماه دکتر رفتن یا آزمایش و سونو دادن بعد زایمان تو بیمارستان بعد دکتر بردن بچه و........ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلوم نیست کی کرونا بره واقعا بچه دوس داریم توکلم به خودشه 

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖
2731
من خودم دیگه مهم نیست واسم کرونا و اینه عاشق بچه دار شدنم،شوهر ناراضیه

خوب اگه خدايي نكرده در زمان حاملگي كرونا بگيري دور از جون زبونم لال😞😞😞😞 خودت ناراحت نميشي؟ اذيت نميشي؟ من كه فك كنم عذاب وجدان بگيرم

2738
خوب اگه خدايي نكرده در زمان حاملگي كرونا بگيري دور از جون زبونم لال😞😞😞😞 خودت ناراحت نميشي؟ اذيت ...

تو این یک سال شوهرم مخالفت میکرد،الانم دلیلش کروناست،خودم مامان شدن رو دوس دارم

تو این یک سال شوهرم مخالفت میکرد،الانم دلیلش کروناست،خودم مامان شدن رو دوس دارم

من سقط داشتم دو بار الان براشون گريه ميكنم در حالي كه دست من نبود خدا نخواست، الان با اين شرايط اگه باز سقط شه فك كنم خودمو مقصر بدونم براش چون شرايط رو ميدونم و ...

2706