2737
2734
عنوان

کیا تک فرزندن یا تک فرزند دارن؟؟

3952 بازدید | 125 پست

دوستان بدهی مشکل بزرگ برخوردم

من خودم متاسفانه تک فرزندم و از بچگی تنهایی کشیدم و عذاب کشیدم همه امیدم آوردن بچهای زیاد بود

خدا بم ی دختر ناز داده و از ۲ سالگی اش تصمیم آوردن بچه دوم داشتم، اما متاسفانه خدا بهمون بچه دیگ نداد و شوهرم ضعیف شده و تقریبا عقیمه

حالا دارم تنهایی بچه ام رو می بینم و زجر می کشم

تمام امیدم مهد رفتن اش بود الان ۴ سال شده اما کرونایی لعنتی اومد

هیچکس نیس باهاش بازی کنه

هیچ همبازی نداره

خاله و دایی هم نداره ک بریم خونشون جفتمون از تنهایی در بیایم و با یک بچه بازی کنه

خودمم دیگ کم میارم این قد میگ باهام بازی کن بیشتر از روزی ۲ ساعت توان ندارم باهاش بازی کنم

واقعا دلم براش میسوزه

احساس میکنم داره بچه بی تحرکی میشه

راه حلی دارین،،؟؟؟

من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا

افتضاحه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ی دوستی پیدا کن ک بچه همسنو ساا  بچت داشته باشه

اکثر بچها الان تک فرزندن

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2738
چیکار می کنید تو خونه؟؟خصوصا با شرایط فعلی بچه تون باکی بازی میکنه؟

منکه  مدام میرم تو کوچه  البته  بچم با ماسکه  با دوستاش بازی میکنه  اخر هفته هم میرم خ مادرشوهرم

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

خودم دوتا خواهریم

پسرم تک فرزنده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

کم تحرک نمیشه عزیزم نگران نباش

منم تک فرزندم از در دیوار بالا میرم😁

غصه نخور دیگه قسمتش همین بوده

باهاش بازی کن باهاش دوست باش تنهاییاشو پر کن

خدا برات حفظش کنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706