2733
2734
عنوان

دیگه این مدلی شو ندیده بودیم!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2428 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من کنجکاو شدم بدونم اصلا یه نفر اینو خریده؟؟؟اگه خیده خیلی دلم میخاد بدونم کی بوده یه عکس یادگاری باهاش بگیرم چون احتمالا به عنوان اسگل ترین بشر تو کتاب رکوردها اسمش ثبت بشه
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2731
از شوشو گفتناش من صد در صد مطمئنم. کسی که تو این سایت تبادل نظر نکرده باشه خیلی خیلی سختش میشه گه بگه شوشو
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
مجی جون به نظر شما خاطرات سفر دیگران به چه کار جماعت میاد که بخوان پیش خرید هم بکنن؟؟؟!!!!!! مثلا خونه اس یا ماشینه که از کفشون دربره؟؟!!! متاسفانه گویا شدت آفتاب روشون تاثیر منفی گذاشته !!!!
یا رب نظر تو برنگردد...
الان یه سرچ تو نت بزنی زیر و بم کل شهرای ترکیه رو میاره برات.تازه کلی از سایتا نظر افرادی که به این سفر رفتنم داره چرا آدم باید پول بده بخره؟؟؟؟
سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706