2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان نیلوفر عزیز
نگران نباش ...چون اون غده بدون درده و مربوط به واکنش واکسن اولیه بچه است .... تا چند ماه بعد به مرور به حالت یک جوش در میاد و بعد خودش سر باز میکنه و خالی میشه ... یه حفره ایجاد میشه که خودش به مرور خوب میشه ...فقط اصلا و ابدا بهش فشار نیار ... موقع بغل کردن از زیر بغلش نگیرش ... و وقتی که خالی شد حتما باند استریل بچسبون همون قسمت تا به لباس هاش بر خورد نداشته باشه ...
موفق باشی
جوانه بزن ... رشد کن ... سر بلند کن و سبــــز شو ... آنقدر که روزی ... حیــــــران شوی از خودت.

2740
مامان نیلوفر
من تجربشو دارم برای پسرم ...و وقتی متوجه این موضوع شدم خیلی خیلی غصه خوردم و گریه کردم و پیش چندین دکتر رفتم ... دکتر ها به من گفتن که درد ناک نیست .... و گفتن سالهای قبل خالی میکردن غده رو ولی چند سالیه که میگن بهش کاری نداشته باشن بهتره ... چند ماه هم زمان میبره تا خالی بشه ... برای پسر من 7 / یا 8 ماهی زمان برد و بعد خودش خالی شد به صورت چرک و خونابه ...
برای اینکه خیالت راحت بشه میخوای ببرش دکتر ولی ایشالله چیزی نیست و واکنش واکسنه و به راحتی خوب میشه ..
جوانه بزن ... رشد کن ... سر بلند کن و سبــــز شو ... آنقدر که روزی ... حیــــــران شوی از خودت.

من اکثرا از صفحه اصلی نمیام سایت ... امشب نمیدونم چی شد که از ص اصلی اومدم و با سوال شما بر خورد کردم ...نتونستم بی تفاوت باشم ... چون خودم خیلی برای این موضوع که از نظر من واقعا عجیب بود غصه خورده بودم ...
امیدوارم کمکی کرده باشم .

پسر یکی از دوستام هم بعد از 2 ماه خوب شد ....هر چی زودتر واکنش نشون بده زودتر خوب میشه .... گفتی نینیت 5 ماهشه ؟ پس زودتر خوب میشه ...احتمالا 1 یا دو ماه دیگه خوب میشه ...
اخه واکنش بعد از 1 سال بیشتر زمان میبره ... مثلا 6 یا 7 ماه و حتی بعضی از بچه ها 3 یا 4 سالگی این مورد واسشون پیش میاد و دوره بیشتری رو باید بگذرونند .

2706