2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نی نی پانی لباس مجلسی بازار پردیس کلا پردیس کیف وکفشاو مانتو پالتو و لباسای خوشکلی داره .....
خلیج فارس هم ظرف داره هم دکوری ای خیلی تک و خوشکل که من تو کیش به این صورت یکجا ندیدم
ستاره هم که همه چی داره فقط لوزم ارایش یه جا خوب میشناسم اونم ستاره نمایندگی نیوا لوازم ارایشی رو از جاهای دیگه نگیر به جز لاک
درگهان هم خیلی خوبه از لوازم آشپزخونه و لباس زیر و خرید برا نی نی ........... سیسمونی و لوازم بچه هم چند تا مغازه توی بازار قدیم هست کلی چیز داره هم قیمت مناسب هم مارک های خیلی خوب بازار قدیم هم برو ممکنه یه چیزی ببینی که جای دیگه نبینی ..........باید مابین همین حراجی هاشون هم بگردی یهو دیدی یه چیز خوشکل پیا میکنی من خودم یه تاپ 4 تومنی مابین همین حراجیا دیدم ظاهرش کمتر از 15000 نمیزنه به خدا ................
کلا با 1 تومن کلی می تونی خرید کنی ........... فقط برقیا رو نگیر یه ادرس دیگه هم بدم بازار ستاره قشم بپرس مغازه صنعتی لباس فروشی وارد بازار که شدی از سمت چپا بپرس لباساش محشره با قیمتای مناسب همه چی پیدا میکنی بهت قول میدم که لباسای زمستونی پیدا کنی که به ندرت جایی پیدا میشه
اللهم صل علی محمد وال محمد
2738