2737
2739
عنوان

یچیز دیگه............

898 بازدید | 12 پست
الان هفته 19 هفته پیش رفتم سونو بر ا جنسیت نینی دخمل اما قبلش همش بدلم افتاده بود پسر الان هنوز نتونستم با نینی رابطه عاطفی زیادی برقرار کنم عذاب وجدان دارم چون ناراحت شدم گفت دختر لطفا راهنمایی کنین چه جور برا نینی جبران کنم که ازم دلگیر نباشه الان دیگه فقط سلامتیش برام مهم
عزیزم منم دقیقن مثل تو بودم ولی مطمین باش خیلی زود زود بهش عادت میکنی و دوباره میتو.نی باها ش رابطه عاطفیتو شروع کنی گلم موفق باشیییییییییییی
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
من همش فکر میکردم بسر هست تازه همش بهش میگفتم علیرضا باهاش هم حرف میزدم میگفتم ولی وقتی شنیدم دختره نه اینکه ناراحت بشم نه ولی انگار شوک شده بودم این همه مدت میگفتم علی رضا دوباره چند روز بعد تونستم صداش بزنم به اسم دخترونه و کلی لباس دخترونه گرفتم و یادمه روز اول که فهمیدم دختره وقتی برگشتم خونه همش اهنگ یه دختر دارم براش میخوندم که برای استقابل از دخترم و هم شروعی دوباره برای عادت کردن بهش باشه
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم تا از مطب بیرون اومدم رفتم براش پیرهن خریدم خدا از سر تقصیراتم بگذره خداجون شکرت نینی سالم بهم دادی دامن همه آرزومندارو به بچه های سالم وصالح سبز کن
2738
من ساکن مشهدم خدایش هروقت میرم پابوس امام اولین دعام برا بچه هی نی نی سایت با هر آرزوی که دارن چه اونکه بشناسم چه نشناسم انشالا خدا قبول کنه شمام جزسون عشق مامان.
پرک جان ...التماس دعای زیاد دارم ...تازه این نظر منه دختر خیلی بهتر و شیرین تره ....و بعد ازدواجم بیشتر برای آدم هست تا پسر
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ