2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله چیزی نیست  ببرش درمانگاه شبانه روزی

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
نه میترسم شهرمون فوق قرمز اعلام کرده همه بیمارستانا پر شدن خودم با استامنیفون و پاشویه میارمش پایین ...

وقتی ادامه دار شده میتونه خطرساز باشه

ببرش جای خصوصی بابا

بخدا تب اونم طولانی خطریه

یهو مغزشو مشکل دار میکنه هاااا

من حیطه پزشکی درس خوندم ک میگم

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

تا یک بچه بزرگ بشه دل ادم خون میشه دکتر بردیش .تا وقتی بچه هستن سیستم دفاعی ضعیف زود به زود مریض میشن بزرگ شدن خوبتر میشن مث دختر من 

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
چرا استخاره میکنی تب خطرناکه ببرش دکتر

صبح به شوهرم گفتم ببریمش گفت نه خطرناکه بعد خودش رفت تا شبم نیومد البته از وقتی کرونا اومده سرکار نمیره یه باغ داریم رفت اونجا نمیزاره ببرمش بعدم خودم خیلی میترسم ،بخدا هیچ جا نرفتیم نمیدونم چی شد ،تبشو که میگیرم ۳۷/۷ ،بنظرتون خیلی بالاس؟

عزیزم غصه نخور من پسرم ۳ روز پشت سر هم تب داست داغ بود.اگه استا دادی پایین نیومد نیم ساعت بعد شیاف بزن.اگه دیدی خیلی بالاست یک سوم ی سیاف دیکلو فناک و برلش بزن سریع میاره پایین

2706