2737
2734
من عادات ماهانه ام 9 الی 10 روز طول میکشه روز اول فقط یک ترشح هست روز دوم هیچی خیلی معذرت می خوام نوار بهداشتی قهوه ای رنگ میشه اون هم کمرنگ از روز سوم تا 4 الی 5 روز کم و بیش میاد اما زیاد نیست و اذیت نمیشم و بعد تازه درد پریودم شروع میشه کمردردل درد و ضعف پا 2 روز زیاده و بعد کم میشه و پاک میشم یعنی یا 9 روز یا 10 روز طول میکشه اگر از روزی که ترشح میبینم حساب کنم میشه 10 روز اما اگر از روزی که باز میشه حتی کم حساب کنم میشه 9 روز پریودم ------------------------------ کسی هست این مدلی باشه پریودش من یکبار دکتررفتم براش توضیح دادم گفت شما دورهات 26 روزه است ، مشکلی نیست! ------------------------------------ اما نمی دونم چون دارم برای بارداری اقدام می کنم همش نگرانم:-( ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی ام کنید دوستای خوبم ************
ام یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم پریودام خیلی بی سرو تهه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سودی جون همین مدلی هاست می دونی من 2 الی 3 ساله این مدلی هست پریودم تو این مدت تست پاپ اسمیر هم دادم چند بار دکتر رفتم ماه پیش هم سونوی معمولی رفتم برای فولیکول که گفت همه چی نرماله و ذفولیکول 21 داشتم
ام یجیب مضطر اذا دعاه و یکشف السوء
اخرین بار پریودم 10 روز بود مجردم بودم بینظم بود خیلی ام دکتر رفتم تازمانی که دارو استفادم میکردم خوب بودا...باز قاطی میشد قبل بارداری دکتر گفت پلی کیستیکی دارو داد خودمو لاغر کردم چن ماهی خوب شد که دیگه باردار شدم بعد بارداریم دو دفه پریوود شدم دفه اول فروردین دفه دوم خرداد منم کلافم از دستش نمیدونم چمه
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگه همیشه اینجوری بودی مسئله خاصی نیست بدنت اینجوریه منم 18 روز پاکم 8-9 روز پری مهم اینه که سر وقت بشی اونوقت تخمک گذاریتم مشخصه چه روزایی برای بارداریم مشکلی نداره اگه جدیدا این طورش شدی میتونه هم کم خونی عاملش باشه که طول میکشه هم عفونت
2740
عزیزم منم دقیقا مثل تو هستم به دکی گفتم گفت که طبیعیه. اگه همیشه نظمش همینه که گفتی هیچ مشکلی نداری و راحت اقدامتو ادامه بده برای بارداری. خیلی از خانمها اینطورین و از نظر پزشکی هیچ بدخیمی یا مشکلی محسوب نمیشه.
عزیزم رحمت سرده قبلن یه تا‍بیک بود در این مورد اگه مواردشو رعایت کنی حتی ضعف باتم بهتر میشه و زود حامله میشی من که رعایت کردم خیلی بهتر شدم
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2706