2752
2734
عنوان

یعنی به قدری حالم از بابام بهم میخوره الان زدم زیره گریه صدای ناله شو..

| مشاهده متن کامل بحث + 4151 بازدید | 127 پست
گورشو کجا گم کنه 🙄. صاحب خونه پدر و مادرتن. اونا جایی نمیرن. 

صاحب خونه بچه هست چون اونا وظیفه دارن مسکن تهیه کنن برای فرزند  دادگاهم همین حق رو میده. پدرش موظف هس درضمن وقتی اون کارا میکنن و بچه میزان باید بدونن همه چیزشون مال بچس

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا بد دهنیو ایناشم که هیچی....بخدا نمیدونی چجوریم انگار میخ فرو کنن تو گوشم وقتی میشنوم میزنم ت ...

وای صدای بیزاری داری مثل من حالتو درک میکنم واقعا دست خود ادم نیست 

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2731

وای چطور میتونی اینارو بگی منم برم خونه بابام ساعت ۵ صبح تلوزیون میزنه اخر اهنگ کوردی پخش میکنه میاد قلقلک میده اواز میخونه پتو رو میکشم رو سرم و میگموقطعش کن بدتر میشه کلی میخندیم

گلم شما نمی‌خواد فاز نصیحتو بزرگی برداری نگفتم جایی برن منظورم این بود بره همون اتاقی که مامانم هست ...

توهم خودتو تو اتاقا جابده  .من درکت میکنم وقتی از یکی متنفر باشی همه چیزش عذاب آورمیشه برات.

الان صبحمو با گریه شروع کردم من که میرم ازونجا ناله شو قطع میکنه

عزیزم میفهمم چه قدر به هم میریزی سعی کنید اتاق نوبتی کنید یه شبایی ام تو بری اتاق

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
به قدری متنفرم و اعصابمو مورد میکنه میگم کاش بمیره

هی میگن اح اح وای  آروم رفتن نگاهش مظلوم میکنه یه چیز سبک بلند کنه هزار تا غش و عشوه میفهمت کامل  ولی من اینجور موقعها در اتاق میبندم نماز میخونم ک چیزی نگم 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
اره اخه تو نمیدونی که شماها ک باباتون این مدلی نیس نمیدونی چقدر رو اعصابه

پدرم هفته پیش فشارشون رفته بالا، بدون سابقه، اینقدرنگران شدم، روزی چندبارالان تماس میگیرم جویایی احوالشون میشم، ازاینکه حالش بدبشه نگرانم

هرکاری هم بکنن، واقعاسخت بدونی بیمارن یا ....

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2706