2733
2734
سلام مامانای گل 3 روزه از پری گذشته

ولی تا امروز بیبی چکام منفی شده

سابقه تاخیرم ندارم فقط شاید 2 3 بار اونم به دلیل مصرف دارو و مسافرت و .....

سومین ماهه اقدام ولی دومین ماهه جدی

سیکلم 32 روزست آخرین بارم عصر 3 مرداد پری شدم

آخرین پری هم 28 سیکل اومد یعنی 5 روز زودتر
حسه عجیبیه
Lilypie Maternity tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مامان نیکی جون.. صبور باش... چون تا 15 روز بعد از موعد پری هم باز امکان داره باردار باشی من خودم همینطوری بودم.. یعنی دیر نشون داد دکترم گفت دیر تخمک گذاری اتفاق افتاده ... مال من 10 روز از موعد پری گذشته بود ولی آزمایش هم نشون نداد.. 16 روز بعد موعد پری آز نشون داد.نگران نباش.
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
2740
اگه میخوای برو ولی چون پری تو 32 روزه اس احتمال اینکه دیرتر تخمک گذاری داشتی زیاده.. اگرم آز نشون نداد باز هم ممکنه یک هفته بعدش نشون بده...
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
اگه بتونی صبر کنی و به قول اکرم بزاری 10 روز بشه بهتره عزیزم... استرس نداشته باش همه چیزو بسپار به خدا خودش به بهترین نحو حلش میکنه..

2706