2737
2739
خانومای گل اگه لطف کنیدوکمکم کنیدازتون ممنون میشم.اینم بگم که تا300تومن میتونم هزینه کنم.میدونم کمه ولی درحال حاضرموجودیم همینه.خودم هم چندتاایده دارم که نمیدونم کدومش خوبه.
همسرم به حیوانات خیلی علاقه داره.عاشق اسبه.به ذهنم رسیدببرم پیست اسب سواری یایه چیزی شبیه اون.که البته خیلی هم اطلاعات ندارم.
چندوقت پیش شنیدم اکواریوم دلفینها هست وبازدیدعموم ازاده.
پلی استشن وxباکس هم دوست داره که باتحقیق این چندروزه فهمیدم قدرت خریدشو ندارم. یکدونه پلی استشن2 دست دوم خیلی نوهست که فروشنده باتضمین میده310هزارتومان که هنوزمرددم.
اگه خودتون هم ایده ای دارید خوشحال میشم بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه کادوی معمولی بخر و به جاش با همسرت برو رستوران گردون برج میلاد. نفری ۹۲۰۰۰ تومنه. ولی بوفه است. همونجا کادو رو بهش بده. یه کیکم خودت درست کن بذار تو یخچال و وقتی برگشتید خودتون دوتایی یه جشن کوچیک بگیرید.
بازا که در فراق تو چشم امیدوار، چون گوش روزه دار برالله اکبر است
2742
ببین گلم من جای تو بودم پولو میریختم تو یه کارت هدیه بعد میزاشتمش داخل یه جعبه کادوی خوشگل میدادم بهش بعد بهش میگفتم عزیزم من دلم میخواد کادوی تولدتو هرجور که دوست داری خرجش کنی که لذت تام ببری حالا دوست داری بری پیست اسب سواری یا هرچیز دیگه ای که برات لذتبخشه نمیخواستم خودم چیزی بخرم برات که خدای نکرده تو دلت ازش خوشت نیاد ولی اینجوری خودت میتونی راحت واسه خودت حق انتخاب داشته باشیً
خداجونم دوست دارم فقط همین...
چند روز قبل سالگرده عقدمون بو و اصلاّهمسری حواسش نبود.عینک آـفتابیش چند وقت بود شکسته بود رفتم یه عینک آفتابی براش خریدم با یه اسپری Rexona.که خیلی استفاده میکنه برای خودمم لاک و اسپری و خورده ریز خریدم با کاغذ کادوهایی که خونه داشتم شکلاتی کادو کردم یه مرغ شکم پر هم درست کردم وقتی رسید خونه اینقدر ذوق کرد که باور نکردنی بود.هر چی لازم داره بخر
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2740
اگه دوست داری براش تولد تم دار بگیری من میتونم وسایلشو برات اماده کنم
بیا کلوپم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=17880&ChatDate=21-5-1392&PostID=43156918#43156918

تم سبیل
تم قلب
هر تمی که دوست داری
09112148173ارائه انواع تزیینات تولد با قیمتی مناسب http://zangetavalod.com/
سالهای قبل براش لباس وکمربندو...خریدم.
اهل مراقبت ازساعت هم نیست ودلم نمیادگمش کنه.
پول هم دوست ندارم چون دوباره به بهونه ای بهم پس میده یاخرج مسایل کاریش میکنه وهیچ خاطره ای ازش نمیمونه.
ایده رزرومیزشام هم قبلا انجام دادن

دلم یه سورپرایزجدیدمیخواد که حسابی شوکه ش کنه.
ضحی جون اتفاقایه کاسکو داریم که جفتمونم عاشقشیم.سگ هم داره

عینک آفتابیش هم گم شده بودو5شنبه یه ری بن خرید.

دوست دارم که چیزی باشه که بتونیم اوقات خوشی روباهم بگذرونیم
2706