2733
2734
عنوان

برای رنگی شدن چشم نوزاد چه کارهایی باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499611 بازدید | 191 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام نوش جوون این مطالب رو ساله نود نوشتن ماله دو ساله قبله
خداوندا ارامشی عطا کن تا بپذیرم انچه را که نمیتوانم تغییر دهم شهامتی که تغییر دهم انچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
سلام نوش جوون این مطالب رو ساله نود نوشتن ماله دو ساله قبله
خداوندا ارامشی عطا کن تا بپذیرم انچه را که نمیتوانم تغییر دهم شهامتی که تغییر دهم انچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
من تو بارداریم چند تا چیز زیاد خوردم ...
1- اوایل بارداری ویار زیتون داشتم ...
2- در طول بارداری هم انار و زغال اخته به مقدار خیلی زیاد خوردم ...
پوست پسرم موقع تولد مثل هلو بود ... بی اغراق و موهای مشکی پری داشت ... تو اتاق عمل همه تعجب کرده بودن ... هرچند این روزا داره به خرمایی تغییر رنگ میده ولی اینو بگم که این همه نوزادا صورت و بدنشون پوسته میده دریغ از یه سرسوزن که عشق من پوستش پوسته بده
همسرم و پسرم همه زندگی من
عمه ی من سر پسرش آب دریا خورد چشماش رنگی شد اما اون پدرش هم چشم رنگیه البته بقیه بچه هاشون رنگ جشماشون تیره است
اما چند روز پیش تو ی مقاله می خوندم که آب دریا خیلی خاصیت داره البته اگه بحث الودگیش نباشه
که فک کنم دریای جنوب آبش آلوده نباشه
من که خودم میخوام بخورم نمیدونم کارم درسته یا نه
وای باورم نمیشه میخای بچت چشم رنگی بشه!!! همسر من چشماش تیله ایه و همه میگن خیلی خوشگله چشماش اما من دوست ندارم بچم چشمش ابی یا خاکستری یا سبز شه!!!
خدایا به من نی نی بده متشکرم!!!
2706