2737
2739
عنوان

کسی تجربه ای در مورد گرفتن نمونه از بچه ها داره دیگه خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 38 پست
اونی که من گرفتم که اصلا عکس هم نداشت بعضی از کبسه ها جنسش بده و خشکه از دارخانه بگیر دونه ای 200 تومن خودش چسب داره چرا تو دیگه چسب زدی!!!!

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی لیوان یه بار مصرف نمیشه نمونه ادرارشو بگیری.
منم این مشکلو با دخترم داشتم از آزمایشگاه پرسیدم گفتن نه حتما باید از طریق همون کیسه نمونه گرفته بشه بخاطر
آلودگی واین حرفا
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
2738
این کارو کن جواب می ده اول صبح بچتو صدا کن نزار خودش بیدارشه
یعنی تا توی خواب هست بازش کن کیسه رو وصل کن تا بیدار بشه و تا چشمشو باز کنه

جیش می کنه تو کیسه و فورررا هم بده آزمایشگاه

اصلا تا توی خواب بیداری هست نمی تونه جنب و جوش هم بکنه بعد هم دودولشو قشنگ بزار تو کیسه چسب دورش هم بچسبون دیگه مگر از این بهتر هم می شه!!!! بچه ها تا از خواب بیدار می شن جیش می کنن

آره دیگه پسر منم همینطوره تازه دوسالشه و شیطون تر تا خوابه پوشکشو باز کن و تا داره کم کم بیدار می شه سریع وصلش کن نمی خواد پوشکشو ببندی سریع جیش می کنه
تا از خواب بیدار بشه که شروع نمی کنه به دویدن!!!!!! تا بخواد از جاش بلند شه جیشو کرده

اگرم شیر می دی که چه بهتر تا خواست بلند شه شیرش بده پاشم باز بزار حتما جیش می کنه ادرار اول وقت هم بهتر از همه وقت دیگست

2706