2737
2734

دخترم دوسال ودوماهشه فوق العاده ضعیفه هشت کیلووزنشه .وزن تولدشم سه کیلووصدگرم بود.ازاول رفلاکس داشت وتوخواب بابدبختی ودیربه دیرمیتونستم شیرش بدم بعدم که به غذاافتادغذاروهم بالامیوردبعدکه یک سالش شدغذای جویدنی وغذای خودمون بهش شروع کردم موقع جویدن غذاعوق میزدمثلایکی دوقاشق که غذامیخوردیاغذایی رودوست نداشت عوق میزدولی بالانمیورد.هشت روزپیش ویروس گرفت بالامیوردوتب داشت بردم یه روزم بیمارستان بستریش کردم اوردم خونه .ازوقتی اوردمش خونه حتی کیک یاغذامیزارم جلوش حتی نگاهش میکنه عوق میزنه وبالامیاره دیشب برنجش نگاه کردنخورده عوق زدوبالااورد.امروزم کیک دادم دستش نخورده عوق زدوبالااورد.قبلااینجوری نبودیکم میخوردوزودسیرمیشدعوق میزدولی بالانمیوردولی الان بانگاه کردن به غذاهم عوق میزنه وبالامیاره من چیکارکنم هشت کیلوبودتواین چندروزشده هفت کیلو.کارم شده گریه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

ای جانم تهرانی عزیزم؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بازم ببر بستریش کن طفلی هنوز ویروس از بدنش بیرون نرفته دختر منم ویروس گرفت ۴ روز کامل زیر سرم بود و ...

اخه احساس میکنم ازویروس نیس احساس میکنم رفلاکسش بازعودکرده .ویروس تحریکش کرده .بیمارستانم سوراخ سوراخش میکنن اینم همش گریه دلم طاقت نمیاره😭

چرا اخه؟کیک و چیزایی و توش لبنیاته نده مکمل بده .بیچاره معده اش داغون شده که.یکن بابونه دم کن با قطره چکان بهش بده.سویق کودک بخر.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ورامینم

شنبه صبح ساعت 5 صبح با شوهرت و بچه ت برو مرکز طبی کودکان تو بلوار کشاورز بغل بیمارستان امام خمینی.با دفترچه برو هزینش خیلی کم میشه.کمیسون پزشکی میذارن قطعا دلیل بچه رو پیدا میکنن خوبش میکنن میفرستند خونه.یادت نره ها بری حتما.بعد بیا با خوشحالی تاپیک بزن بگو دخترت خوب شده.صددرصد جواب میگیری.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
چرا اخه؟کیک و چیزایی و توش لبنیاته نده مکمل بده .بیچاره معده اش داغون شده که.یکن بابونه دم کن با قطر ...

کلاهیچی نمیتونه بخوره حتی برنج یانون  .نگاشونم میکنه عوق میزنه بالامیاره

2740
اخه احساس میکنم ازویروس نیس احساس میکنم رفلاکسش بازعودکرده .ویروس تحریکش کرده .بیمارستانم سوراخ سورا ...

وای عزیز دلم.گناه داره .مرکبات و چیزلیی که واس معرش بده نده لبنیات و شیرینی.گوشت گاوو...ی مدت رعایت کن ببین از ایناست یانه.تا اینابزرگ شن ما پیرشدیم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اخه احساس میکنم ازویروس نیس احساس میکنم رفلاکسش بازعودکرده .ویروس تحریکش کرده .بیمارستانم سوراخ سورا ...

عزیزم باید کامل درمان بشه تو خونه کاری از دستت بر نمیاد 

فعلا اگه گوشت گوسفندی داری کباب کن حتی اگه دهنش نذاشت خودت نمک بزن فشار بده آبش دراد بریز تو دهنش

میوه و سبزی و کیک و اینچیزا رو بهش نده معدش ضعیفه

و خدایی که در این نزدیکیست...
شنبه صبح ساعت 5 صبح با شوهرت و بچه ت برو مرکز طبی کودکان تو بلوار کشاورز بغل بیمارستان امام خمینی.با ...

عزیزم درخواست دوستی بدم ادرس دقیق بده ببرم اگه خوب شدیه عمردعات میکنم کارم شده گریه درداین بچه اخرمن ازپادرمیاره

وای عزیز دلم.گناه داره .مرکبات و چیزلیی که واس معرش بده نده لبنیات و شیرینی.گوشت گاوو...ی مدت رعایت ...

ویروس گرفت عوق زدنش وبالااوردنش بدترشدبازقبلاموقع جویدن عوق میزدالان حتی نگاشون میکنه عوق میزنه

کلاهیچی نمیتونه بخوره حتی برنج یانون  .نگاشونم میکنه عوق میزنه بالامیاره

اب قند درست کن کمیم نمک بریز توش .تو طول روز ب زور  سرنگ یا قطره چکان بهش بده حتما.من دخترم چند روز تب داشت و مریص بود نبردم دکار خودم درمانش کردم.همشم بهش از این اب قند و نمک که سرم هست میدادم.حتنا بده خدایی نکرده فشارش نیوفته

عزیزم درخواست دوستی بدم ادرس دقیق بده ببرم اگه خوب شدیه عمردعات میکنم کارم شده گریه درداین بچه اخرمن ...

بهت قول میدم ببری اونجا خوب میشه.منم بچه دارم درکت میکنم چه حالی داری.درخواست بده برات ادرس بفرستم.تو همین سایت ی خانمی بچه ش مشکل داشت بهش گفتم برد اونجا تقریبا دوسه روز پیش تاپیک زد گفت پسرش کاملا خوب شده.خوشحالی اون مادر برام کافی بود

عزیزم درخواست دوستی بدم ادرس دقیق بده ببرم اگه خوب شدیه عمردعات میکنم کارم شده گریه درداین بچه اخرمن ...

حتما ببرش جایی ک دوستمون گفت

2706