2752
2734
عنوان

بالااوردن دخترم توروخداهرکی میتونه کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 81 پست
بهت قول میدم ببری اونجا خوب میشه.منم بچه دارم درکت میکنم چه حالی داری.درخواست بده برات ادرس بفرستم.ت ...

بچه اون خانم چه مشکلی داشت ؟دارم سکته میکنم ازغصه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
حتما ببرش جایی ک دوستمون گفت

حتمامیبرم دعاش کنیدحالم خیلی بده بچه دوسال ودوماهه هفت کیلومیشه اخه .روزبه روزبدتراب میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه اون خانم چه مشکلی داشت ؟دارم سکته میکنم ازغصه

اون پای بچه ش مشکل داشت.

آدرس.انتهای بلوار کشاورز خیابون دکتر قریب جنب بیمارستان امام خمینی.شنبه ساعت 5 اونجا باشید چون زود نوبت دهی تموم میشه.وقت گیر ولی حتما جواب میگیری.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
حتمامیبرم دعاش کنیدحالم خیلی بده بچه دوسال ودوماهه هفت کیلومیشه اخه .روزبه روزبدتراب میره

ان شاءالله خوب میشه عزیزم.منم دخترم 14ماهسه هیچی نمیخوره اصلا.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
اون پای بچه ش مشکل داشت. آدرس.انتهای بلوار کشاورز خیابون دکتر قریب جنب بیمارستان امام خمینی.شنبه سا ...

بیمارستانش مخصوص چی هس

ان شاءالله خوب میشه عزیزم.منم دخترم 14ماهسه هیچی نمیخوره اصلا.

دخترمنم ازاول بدغذاس نمیخوره همش عوق میزدولی الان بالامیاره بدترشده این کجای دلم بزارم😔

بیمارستانش مخصوص چی هس

کلا برای کودکان با هر نوع بیماری.برو نگران نباش.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
دخترمنم ازاول بدغذاس نمیخوره همش عوق میزدولی الان بالامیاره بدترشده این کجای دلم بزارم😔

کلیه هاشم چک کن عفونت ادراری نداشته باشه.رفلاکسیا رو باید خیلی رعایت کرد.اصلا لبنیات و کیو شیرینی شیر دار نباید بخورن.گوجه و پرتقال و لیمو....نباید بخورن..گوشت گاو.وو...خیلی سخته

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
کلیه هاشم چک کن عفونت ادراری نداشته باشه.رفلاکسیا رو باید خیلی رعایت کرد.اصلا لبنیات و کیو شیرینی شی ...

دخترتوام رفلاکس داره رعایت میکنی ؟

سلام ترین جان خوبی عزیزم ، دخترت بهتره الحمدلله تاپیکتو دیدم خیلی خیلی نارحت شدم بخدا ، ان شالله ناز دخترت زود زود خوب بشه عزیزم 😘😘😘

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
سلام ترین جان خوبی عزیزم ، دخترت بهتره الحمدلله تاپیکتو دیدم خیلی خیلی نارحت شدم بخدا ، ان شالله ناز ...

سلام فدات توخوبی دختران خوبن.بردمش تول شده بودچیزی گلوش بوددراوردخوب شدالان بالانمیاره ولی خوب مثل قبلناغذاروعوق میزنه ونمیخوره دکترگفت رفلاکسش خوب نشده نکسیوم داده میدم بهش دوسال وخورده ایشه رفلاکسش خوب نشده

سلام فدات توخوبی دختران خوبن.بردمش تول شده بودچیزی گلوش بوددراوردخوب شدالان بالانمیاره ولی خوب مثل ق ...

عزیزم ان شالله رفلاکسشم خوب میشه خداییش منو تو چقد با سختی این بچه ها رو بزرگ کردیم ، ان شالله تنشون سلامت باشه از مریضی و بلا بدور باشن ، نگران نباش ان شالله رفلاکسشم خوب میشه ، هنوز شیرش میدی ؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
عزیزم ان شالله رفلاکسشم خوب میشه خداییش منو تو چقد با سختی این بچه ها رو بزرگ کردیم ، ان شالله تنشون ...

نوزده ماهگی ازشیرگرفتم ولی اشتهاش تغییرنکرد.توازشیرگرفتیشون؟پوشک میبندیشون یانه

نوزده ماهگی ازشیرگرفتم ولی اشتهاش تغییرنکرد.توازشیرگرفتیشون؟پوشک میبندیشون یانه

من بیست و شیش ماهگی از شیر گرفتمشون ، نه ولله پوشکشون نمیکنم ولی هنوزم که هنوزه خوب یاد نگرفتن و تموم فرشام نجس شدن

2706