2733
2734
عنوان

راه های شاکر بودن

934 بازدید | 15 پست
من اکثر روزا خونه ام با کسیم در ارتباط نیستم که بخوام غیبت کنم یا ...
کلا راهی واسه گناه کردن پیش روم نیست اما احساس می کنم هر روز دارم گناه بزرگی م یکنم چون دلم سنگ شده نمازامو اول وقت نمی خونم با خلوص نمی خونم تعقیبات نمی خونم
مستحبات بجا نمیارم فقط دولا راست میشم از سر عادت
در صورتی که تا چند سال پیش با عشق نمار می خوندم تعقیبات می خوندمو لذت می بردم
دعا می خوندم
گریه می کردم
استغفار می کردم ذکر می گفتم خلاصه حال خوبی داشتم اما الان...
متاسفانه دیگه اینجوری نیستم
احساس می کنم چون شاکر نیستم چون زیبایی ها رو نمی بینم و فقط نشستم فکر می کنم ببینم چی کمبود دارم اونو بزرگ می کنم مدام بهش فکر می کنم و گریه و زاری
اصلا دیگه از نماز لذت نمی برم
می دونم گناه دیگه ای نمی کنم چون شرایطشو ندارم 24 ساعته تو خونه ام فقط گاهی به همسری غر می زنمو دلشو میشکونم همین
چیکار کنم شاکر خدا باشم؟
چیکار کنم حال خوب پیدا کنم؟
از کجا شروع کنم؟
چطور ادامه بدم؟
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
منم هینجوریم ولی خیلی زندگیم داره بهم سخت میگذره به خاطر همین واقعا تو تنگنام واسه شکر گذاری
شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یه مادربزرگ داشتم که دو هفتس به رحمت خدا رفته اونم یه نمونه بارز ادم شاکر بود کاش زودتر این تاپیکو دیده بودم و کاش زودتر به فکر افتاده بودم ازش می پرسیدم به چی فکر می کنه که اینجوری از همه چی لذت میبره
بدترین و بدمزه ترین غذا رو اگه جلوش میزاشتی با لذت می خورد و خدا رو شکر می کرد
گرم ترین یا سردترین جای ممکن اگه بود هیچ وقت اعتراض نمی کرد باز لبخند می زدو دستشو می برد سمت آسمونو خدا رو شکر می کرد
حالا که فوت کرده این اخلاقاش داره یادمون میاد اون موقع ک بیچاره زنده بود این حرکاتش واسمون عادی شده بود الان می فهمم که چه مادبرزگ شاکر و خوبی داشتم
خدا رحمتش کنه مطمئنم که جاش توی بهشته
شک ندارم...
سبا جون به نظر من آب می خوری خدا رو شکر کن نفس می کشی خدا رو شکر کن هر کاری می خوای بکنی خدا رو شکر کن اینجوری عادت می کنی
البته یکی این حرفارو باید به خودم بگه...

من به تاپیکت سر می زنم ایشالا یه راهی به کمک بچه ها پیدا بشه هممون شاکر بشیم
2740
خدایا کمکم کن: هر روز صبح یک لیوان قدردانی بنوشم قبل از رفتم به محل کار یک قاشق آرامش بخورم هر ساعت یک کپسول صبر، یک فنجان برادری و یک لیوان فروتنی بنوشم. زمانی که به خانه برمیگردم به مقدار کافی عشق بنوشم و زمانی که به بستر می روم دو عدد قرص وجدان آسوده مصرف کنم. امیدوارم خدا نعمتهایش را بر ما سرازیر کند.آمین
به ریشه وصل باش و اصل باش!
برای این که شاکر بشی ببین آدمای پایین تر از خودتو
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.