2737
2739
عنوان

ختم گنج العرش

164 بازدید | 20 پست

ب نیت امام رضا هشت تا گنج العرش خونده میشه اگه کسی هست ک بخواد اسمش خونده شه برای حاحت روایی پیام بده.

فقط اسم بدید لطفا.

وقتی لایک شدید یعنی اسامیتون یادداشت شده و خونده میشه لطفا وقتی دیدید اسمتون لایک شده سوره والعصر رو برای تسریع در استجابت دعامون بخونید. ممنون.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘

مریم

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****            ذکر ایه ٢٩سوره مومنون و شروع کردم واسه خرید خونه انشالله بیام دوباره بزودی تو امضام بنویسم خریدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزانه به نیت ازدواج هرچه سریعتر با عشقم

مرسی عزیزم

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
2731

سلام گلم به نیت عاقبت بخیری خودم و خانوادم

ک حل شدن مشکلات خانوادگی دوستم 

و همچنین رسیدن به هدفم ممنونم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
2738

الهی حاجت رواشی گلم برای مثبت شدن ای وی افم و سالم بغل بگیرم بچم دعام کنین

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

لطفا اسم مامانمو بگین 

بابام سر به راه شده ولی میترسم باز خطا کنه 

زندگیمون بره رو هوا 

خیلی حال مامانم دگرگونه 

حمیده

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
2706