2733
2734
عنوان

خانومای بیرجندی میشه مشورت بدین

67 بازدید | 6 پست

ما مشهدی هستیم ولی به خاطر کار همسرم اومدیم چابهار الان گفتن میتونید منتقل بیرجند بشین اونجا خونه ها  چه قیمتی هست تو یک محله خوب از لحاظ مدرسه وامکانات 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

تو دیوار بزن.محله های خوب سجادشهر غفاری معلم مدرس آوینی ک قیمتا بالاست.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

من اصلیت خانواده‌م مال اونجاس....محله خوبش میدونم مدرس(رحیم‌آباد) و فرهنگیانه

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صقده‌ی شما شُم .از کُجِی بیرجندِی؟ 

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2728
با منی؟؟

بله. خود شما دَارُم...