2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 7027 بازدید | 1101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیا اسکل کنیم یکیو

بچه مگه مدرسه نداری

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
2740
@پشمایحاجعبدالله   اون تاپیکه که تگم کرده بودی زدم روش دیدم ترکیده چرا؟😐

چند تا عقده ای گزارش زدن‌ولش دورهمی دوستانه بود😕😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

خنده داره نه؟؟:)

دلم تنگه حتی واسه اخلاق زهرمارتم...

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

الکی فکر میکردم قهرمانتم

ولی از یه جا به بعد دیدم

کنارت نیستم

من سد راحتم🥲

اولش انقد راحت

شدیم از اینا که چفتن باهم

2706