2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتایون جون سلام..من چندبار شنیدم روز 5پری بعضی ها تخمک ازاد کردن و حامله شدن....برای خدا کاری نداره...ولی تو از 9پری تا 25پری که احتمال بارداری خیلی بالاست یک شب در میون برو اقدام....بالشت زیر باسن یادت نره
سلام بچه ها منم تخمک گذاریم دقیق متوجه نمیشم چون علایم تخمک گذاری رو هردوره ندارم کیتم استفاده کردم ی بار 10،11 ممکنه تخمک گذاریم باشه ی وقتیم 15،16 به نظرتون ممکنه اینقد متغیر باشه؟ ولی سیکلم نهایتا 25،26 روزه
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
2742
ناجی جووووووووون اگه کسی بخواد همین جوری برا تقویت از این جلبکها استفاده کنه کدوم بهتره برا افراد مسن یا جوان؟چقد باید مصرف کنه روزانه؟ بعدش اینکه روش زده روزانه مثلا 4تا8 عدد،یعنی کمتر از 4تا اثر نداره مثلا هفته ای 3تا؟ ناجی زود زود بیا دلمون برات تنگ میشه خووو
مـــــن ذره ای از خالــــــــــــق هستم ،اگر ضــــــرورتی بر وجود من نبود ، او هرگز مـــــــرا خلـــــــــق نمیکرد و من هرگز اینجــــــــــا نبودم .
کتایون اگر فقط به بچه فکر کنی و اقدام به صورت تکلیف و اجبار در بیاد دلسرد میشی و رابطه ات با همسرت سرد میشه. سعی کنیم نه از روی اجبار بلکه با تمایل و اشتیاق از رابطه لذت ببریم... باور کنید بچه همه چیز نیست، بچه یک قسمتی از زندگیه که با تمام شیرینی هاش ما رو از خیلی لذت ها هم محروم میکنه. پس نباید گذاشت فکر کردن بیش از حد به هدف ما رو از لذت بردن از مسیر محروم کنه.(خوشبختی رسیدن به هدف نیست،خوشبختی فرآیند لذت بردن از مسیریه که مارو به هدف میرسونه)
2740
کتایون جون از لحاظ علمی چنین چیزی امکان پذیر نیست ولی افرادی رو میشناسم که فقط یک بار تو اواخر پریودی اقدام کردن و یا یکبار دقیقا فردای پاکی اقدام کردن و باردار شدن ، اگه خدا جون بخواد همه چیز ممکنه اگه خیلی حس اقدام نداری ، اگه سیکلت ثابته از 16 روز مونده به پری بعدی یک شب در میون اقدام کن تا 10 روز مونده که مجموعا میشه ماهی 4 بار اقدام ، چون روز تخمک گذاری 11 تا 14 روز قبل از پریود بعدیه ، همچنین عمر تخمک 12 ساعت تا 1 روز هست و در زمان ورود تخمک به لوله های رحمی باید اسپرم ها حاضر باشن ، بنابراین بارداری اغلب زمانی اتفاق می افته که دو روز قبل از تخمک گذاری و یا روز تخمک گذاری، نزدیکی صورت گرفته باشه سلام ملورین جون افرادی که سیکلشون ثابته معمولا روز تخمک گذاریشون 14 روز قبل پریه احتمال خطا توی کیت وجود داره توضیحات بیشتر : فاز فولیکولار (از اولین روز پریود تا تخمک گذاری) برای افراد مختلف از سیکلی به سیکل دیگه متفاوته اما فاز لوتئال (تخمک گذاری تا شروع سیکل بعدی) در یک فرد همیشه ثابت هست و در تحقیقاتی ثابت شده که بین 11 تا 14 روز هست (یعنی برای یک فرد 11 روزه برای یک نفر دیگه 14 و یا 13 و12 و خلاصه رنج این عدد در افراد مختلف بین 11 تا 14 هست) فاز لوتئال ( فاصله ی بین تخمک گذاری تا شروع پریود سیکل بعدی ) همیشه برای یک نفر عدد ثابتی هست و در اکثر موارد،14 روزه هست، اما ممکنه همین عدد ثابت در مورد هر فردی کوتاه یا بلند تر باشه یعنی بین 11 تا 14 بنابراین اگه تو یک سیکل در مورد تعداد روزهای فاز لوتئال، به یقین رسیدی، برای بقیه سیکل ها همون عدد، مد نظر قرار می گیره در مورد جلبکها : برای استفاده به قول خودت همینجوری برای افراد مسن بهتره و مصرفش بیشتر توصیه میشه چون بیشتر در معرض امراض قرار دارن و بدنشون ضعیفتره و طبق رنجش باید مصرف کرد که کلرلا روزی 8 تا 12 عدد و اسپیرولینا 4 تا 6 عدد که برای ورزشکاران دو برابر این مقدار هم میشه استفاده کرد کمتر از این مقدار هم اثر داره ولی خوب میزان تاثیر و سرعت تاثیرش کمتره البته برای تقویت اسپرم قضیه یکم متفاوته قفون دل کوشولوت بشم که اینگده زود برای مامانیش تنگ میشه آپلود عکس
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
ناااااااجیییییییییییییی کی اومدی! کی رفتی!؟؟ بی خبر میای میری تخمک گذاریمو دیگه حساب نمیکنم دارم حساب میکنم تو چه وقتها میای تاپیک درخواست دادم نی نی یار کاربریمو درست کنه تا بتونی دعوتم کنی کلوپ،آخی خیلیام مشکل منو دارن.... من زود زود دلم برات تنگ میشه آخه من از اول تاپیک باهاتم خییییییلی ممنون بابت توضیحاتت مامان جونم.بوووووووووس
ناجی جونم راستی دوستم فیبروم رحم داره و چونش مدام جوش داره و حتما هروز باید کرم دست ساز بزنه تا جوشاش مشخص نباشه و میگه احتمالا هورمونه حالا از این جلبکها میخواد مصرف کنه .چطور مصرف کنه؟ چه مدت؟کدومش هردوش؟ مرسی ناجی مهربونم من که نمیتونم برات کاری کنم ولی همیشه بهترین دعارو برات میکنم که هر چی از خدا میخوای بهت بده و همیشه شاد و سالم باشی.بووووووووووووووس
کتایون منم همینجورم وقتی ترشح دارم ماه بعد اون زمان ندارم ،ی وقت بیشتره ی وقت کمتره.دیگه اهمیت نمیدم
ناجی امروز 10 سیکلم میخواستیم امروز بریم زالو درمانی و حجامت همسری گفت بذاریم روزهای تخمک گذاری تموم بشه بعد بریم چون اگه بریم،هم این روزها رو از دست میدیم هم نمیتونم حموم برم آخه دکتر طب سنتی گفت تا 3 روز نباید حموم رفت و نزدیکی داشت منم دیدم راست میگه منطقیه که این روزارو از دست ندیم
2706