2752
2734
عنوان

توروخدا اونایی ک مزو انجام دادین بیاین حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 25 پست
بله من رفتم مزو ریزشم بیشتر شد البته موهام ریخته بود به هم یا به اصطلاح مریض شده بود تار موهام.شاید ...

ای وای ،، بین دو راهی موندم نمیدونم چ کنم ☹️ خیلی خیلی ریزشتون زیاد شد؟

نه توی کلینیک تاحالا تو آرایشگاه نشنیدم چجوریه؟ کلینیک بهتره؟ تزریقش درد داره؟

توارایشگاه بدون تزریق مثل کراتین ایناهامن ازچندجاپرسیدم موادمیزنن یه دستگاهی  کلینک بهترخوب حامله باشی برات کلینک انجام نمیده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای ،، بین دو راهی موندم نمیدونم چ کنم ☹️ خیلی خیلی ریزشتون زیاد شد؟

حق داری

اره عزیزم موهای من دسته دسته کنده میشد.بازم مطمئن نیستم بخاطر مزو بوده یا نه.شایدم مزو باعث شده زودتر همش باهم بریزه(چون این موها مریض شده بود و محکوم به ریختن بود)

شما علت ریزشتون چیه گلم؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731
من دوساله دارم انجام میدم هر دوهفته جای خوب تو اهواز  اگه پول بود هر هفته انجام میدادم خیلی ع ...

هر دو هفته؟؟ همکار من زیرنظر پزشک دوماه یک بار میره

جسارت نباشه جلسه ای چند حساب میکنن؟

من عوارض بیهوشیه قبلش موهام عالی بود

وای دختر پس بنظرم بیخیالش شو

موهایی که بخاطر بیهوشی میریزه در میاد

بعد یه مدتم ریزشت تموم میشه

من طبق تجربه بهت پیشنهاد میکنم اول بذار ریزشت تموم شه کامل بعد برای تقویت موهات اگه خواستی مزو کن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
هر دو هفته؟؟ همکار من زیرنظر پزشک دوماه یک بار میره جسارت نباشه جلسه ای چند حساب میکنن؟

ضرری نداره هیچ، تازه  مفید هست.

دکتر من پیشنهادش دوهفته یکبار بود.

ولی من هر هفته دوس داشتم بزنم.

از بعد از عید جلسه ای یک و دویست

مزو همراه کربوکسی