2752
2734
فکر نمیکنى شاید ما دارویى چیزى تو باردارى خوردیم اینا اینطورى شدن؟؟؟؟آخه بقیه بچه هاى دور و برم اینطورى نیستن...آدم شک میکنه..
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشبحالت...من که بخاطر این بیخوابیها و جوش زدنا فکر اینکه یکى دیگه داشته باشم واسم کابوسه..چه خوبه که تو دارى نى نى میارى...
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
وای منم بیچاره بودم اوایلی که پسرم دنیا اومده بود. از خستگی دعا می کردم بمیرم....خیلی سخت بود. 5ماه اول که وحشتناک بود. شبا تا دو نمیخوابید و روی زمین هم نمیموند فقط باید بغل میشد و راه میرفتیم اگه می ایستادیم یا می نشستیم جیغ میزد بیا ببینن.... بعد از ماه پنج دیگه شبا زود می خوابید ولی تا صبح 8یا نه بار بیدار میشد و شیر میخواست منم مدام بدخواب می شدم. از روزی که از شیر گرفتمش دیگه رو ابرام. شبی 8ساعت کامل میخوابیم دوتایی... حالا میخوام دومی رو بیارم تمام ترسم از همین کم خوابیه . باید کنار بیای دوستم
راست میگى؟؟؟؟ آخه پس چرا اینا اینجورى شدن؟؟؟من که به نظرم غیر طبیعى میاد والله.. منم اوایل پسرم بردم دکتر گفتم این اصلا نمیخوابه..دکتر بیفکر هم گفت بهش فنوباربیتال بده گیج بشه بخوابه..چه آدماى بیوجدانى پیدا میشن
ساقى جان پسر گلت چند وقتشه،،
آره من به حرفش گوش ندادم و ندادم بهش ..
سلام گلم خدا پدر یه دکتر و بیامرزه شربت گیاهی بی بی سد داد به بچه ام هم دل درداش اروم شد هم خوابش تنظیم شد دیگه از سه ماههگی خوب خوابید
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706