2733
2739
خوش به حالت نگین جون
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من پسرم 13 ماهشه، کلا با خواب بیگانست، شب با بدبختی میخوابونمش ، هر یکساعت بیدار میشه گریهههههههه ، خوابمرگ میشم صبحم ساعت 8بیداررررر، یعنی از ریخت و قیافه افتادم زردونزارم
سلا مژى جون کاملا درکت میکنم..ولى خیلى دوست دارم اگر بشه مشکل بچهامون رو پیدا کنیم...بالاخره به حاى کار میلنگه من فکر میکنم
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
2731
سلام بچه ها من کلا ادمی بودم اگه خوابم یه کم این ور اون ور میشد سردرد میگرفتم کلا اون روز کلافه بودم پسرم چهل روزشه خوابش کمه از فرط بیخوابی توهمی شدم مایع اسیدی جوش رو نزدیک بود به جای چشم پاک کن بزنم به چشام!!!!حوله صورتی خودمو با حوله نو نی نی انداختم لباس شویی رنگ داد اصلا حواس برام نمونده...مثلا الان بلند شدم از خواب فکر کردم اروق داره ولی شیر دو ساعت پیش خورده خلاصه زارم چل میشم خدایا کمکم کن