2733
2734
عنوان

چطوری در منزل کسب درآمد کنم؟

1474 بازدید | 85 پست

سلام دوستان

من چند سالی هست که در این زمینه هم زیاد تحقیق کردم و هم خودم کار کردم.

اگر سوالی دارید تا جایی که اطلاعات و تجربیاتم اجازه بده پاسخ میدم.

لطفا دوستاتون رو هم تگ کنید.

بگرد... مطمئن باش پیدا میکنی... فقط خوووب بگرد و خسته نشو  

من کارم اینجوریه خیلی هم راضیم

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برا کار اینترنتی هم اطلاع داری؟میخام راه بندازم نمیدونم چی

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
چکاریه

وسیعه گفتنش..اگه میخوای درخواست دوستی بده

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم
2740

منم خیلی دوست دارم اما کار پیدا نمیکنم اگه مورد خوب هس بگید محمد شهر کرج هستم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

کار اینترنتی سراغ داری؟

البته بجز بازاریابی برای شرکت هایی مثل biz و...😑

مثلا کار ترجمه اما نه زیاد تخصصی

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2706