2733
2734
عنوان

چطوری در منزل کسب درآمد کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1474 بازدید | 85 پست
والا خیلی وسیعه طیف چیزایی که میتونید بسازید. آموزشی طنز زیرنویس کردن فیلم ها معرفی کلاها و خدمات و. ...

میشه بگی راجب ایران تایپیست که گفتی چجوری با گوشیت بصورت صوتی تایپ میکردیو...اینا؟دعا گوتم🙏

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا خیلی وسیعه طیف چیزایی که میتونید بسازید. آموزشی طنز زیرنویس کردن فیلم ها معرفی کلاها و خدمات و. ...

سلام اگه بخوام این مفاهیمو یاد بگیرم چقدر طول می کشه؟1)مسلط به تولید محتوای متنی2)مسلط به کپی رایتینگ3)اشنا به اصول اولیه سئو4)اشنا به نحوه ی تایتل نویسی  .....ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی کنید منو

سلام اگه بخوام این مفاهیمو یاد بگیرم چقدر طول می کشه؟1)مسلط به تولید محتوای متنی2)مسلط به کپی رایتین ...

خیلی بستگی به آمادگی اولیه شما داره... یک نفر میتونه حتی یک ماهه هم این مهارت ها رو مسلط شه بعضیا هم اصلا یاد نمیگرن یا مثلا ۶ ماه طول میکشه

بگرد... مطمئن باش پیدا میکنی... فقط خوووب بگرد و خسته نشو  

سلام وقتتون بخیر

از اون جایی که دیدم خانم های زیادی به شغل در خانه نیاز دارن تصمیم گرفتم کانال همکاری در فروش پوشاک زنانه به صورت آنلاین راه اندازی کنم

09165019134بهم پیام بدید یا زنگ بزنید

کار رو بهتون توضیح بدم 

توجه کنید دوستان که کار بدون سرمایه اس و از روز اول میتونید درامد روزانه داشته باشید